Firma OZE

Groupe Atlantic

Kontakt

ul. Płochocińska 99A, 03-044 Warszawa

22 310 22 00 office@atlantic-polska.pl

Groupe Atlantic to firma powstała w 1968 roku. Specjalizuje się w zróżnicowanych źródłach energii, tak, aby stworzyć wielowymiarowy komfort cieplny dla wszystkich użytkowników danego budynku lub pomieszczenia. Grupa od lat ceni sobie dobre relacje zarówno z klientem, jak i pracownikami, tak więc może pochwalić się wysoką jakością obsługi, lojalnością wobec każdego potencjalnego nabywcy oraz traktowaniem konsumentów z powagą i szacunkiem. Marka dostarcza nowoczesnych systemów grzewczych i energetycznych na całym świecie, a jej wysokiej jakości produkty nieustannie zdobywają zaufanie w oczach tysięcy klientów.

  • POMPY CIEPŁA

Oferta Groupe Atlantic

  1. Wiszące kotły kondensacyjne – wiszące kotły kondensacyjne to wyjątkowo efektywne rozwiązania grzewcze, zapewniające wysoką wydajność i oszczędność energii. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii kotły te pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa, co przekłada się na ochronę portfela klienta. W ofercie znaleźć można modele takie jak Ilea Solo, Ilea, Kompakt HR Eco Solo, Kompakt HR Eco i wiele innych.
  2. Grzejniki łazienkowe – sprzęty te to połączenie nowoczesnego designu z wydajnością grzewczą. Grzejniki nie tylko doskonale ogrzewają pomieszczenia, ale również stanowią estetyczny element wystroju łazienki. Dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, a także spełniają najwyższe standardy jakości i trwałości.
  3. Pompy ciepła – Excelia Al Tri, Excelia Al Tri Duo, Extensa Al R32, Loria Al Duo to jedne z nielicznych przykładów wydajnych pomp ciepła, jakie oferuje firma Atlantic. Są one zaprojektowane tak, aby zapewniać efektywne ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń, jednocześnie minimalizując zużycie energii elektrycznej.
  4. Ogrzewacze wody – to urządzenia, które pozwalają na zaoszczędzenie cennego miejsca i energii. Dostępne są w różnych pojemnościach i rodzajach, spełniając potrzeby zarówno gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Egeo Wi-Fi, Explorer Al, Nanto, Opro Small, Opro+ V to tylko niektóre z najnowocześniejszych modeli w tej kategorii.

Co wyróżnia firmę Group Atlantic?

W trosce o najwyższą jakość usług, a także chęć zdobycia zaufania klienta firma Group Atlantic podchodzi profesjonalnie do każdego, powierzonego projektu. Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców oraz chcąc poszerzyć skalę swoich procedur, działalność została rozszerzona na teren całej Polski. Dodatkowym, a zarazem niepodważalnym atutem Group Atlantic są krótkie terminy realizacji, które wyróżniają firmę na tle innych w tej branży – mowa tutaj nie tylko o projekcie, ale również krótkim czasie oczekiwania na montaż. Wszystkie te cechy to zasługa wcześniej ustalonych i sprawdzonych zasad, na których działalność firmy opiera się od lat. Chodzi konkretniej o:

  • Konkurencyjne ceny – ceny poszczególnych usług i towarów są bardzo atrakcyjne, a jednocześnie dostosowane do jakości proponowanych urządzeń i akcesoriów. Odpowiedni dobór sprzętu to nie tylko długotrwała eksploatacja i odpowiednia wydajność, ale także bezpieczeństwo, które jest kluczowe dla każdego klienta.
  • Współpracę z profesjonalnymi przedsiębiorstwami – Group Atlantic w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub uwag umożliwia konsultację z producentami poszczególnych sprzętów.
  • Indywidualny projekt i kompleksowy montaż – każda inwestycja w firmie opiera się na dopasowanym do potrzeb klienta projekcie, za który odpowiada sekcja umysłowa firmy. Z kolei za sprawny i efektowny montaż odpowiada doświadczona grupa fachowców, posiadająca udokumentowane wykształcenie oraz wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania powierzonej pracy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments