Fotowoltaika

Green Mark

Kontakt

ul. Krańcowa 2B/2, 02-493 Warszawa

888 333 365 biuro@gmark.pl

Green Mark to firma działająca na polskim rynku od ponad 10 lat. Jest to fantastyczny wybór dla osób, które szukają profesjonalnej ekipy, której można powierzyć swój dom, firmę oraz gospodarstwo, aby zamontować nowoczesną alternatywę popularnych systemów grzewczych – panele fotowoltaiczne. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu, wykonawstwie instalacji fotowoltaicznych oraz produkcji energii ze źródeł odnawialnych. Jako lider w branży, Green Mark zyskał uznanie wśród klientów, dzięki wysokiej jakości swoich usług oraz innowacyjnym rozwiązaniom, jakie proponuje.

 • FOTOWOLTAIKA
 • POMPY CIEPŁA
 • MAGAZYNY ENERGII
 • WODA Z POWIETRZA

Oferta firmy Green Mark

Oferta firmy to kompleksowa propozycja dla każdego potencjalnego nabywcy. W jej skład wchodzą instalacje: solarne, pomp ciepła, kotłów na biomasę oraz mikroinstalacje wiatrowe. W pełni kompetentny zespół oferuje również doradztwo oparte na podstawie nabytej wiedzy i doświadczeniu w branży, projektowanie oraz sprawny i w pełni bezpieczny montaż. Green Mark dba nieustannie o jakość swoich produktów, stąd w obszernej ofercie znaleźć można najlepsze panele fotowoltaiczne, pochodzące od renomowanych producentów. Firma również z dnia na dzień wprowadza nowoczesne technologie, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponować im sposoby na optymalne wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych.

Dlaczego warto wybrać firmę Green Mark?

 • Green Mark współpracuje z firmami i instytucjami, które cenią sobie ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Są to: JaSolar, SolarEdge, QCells, Fronius i wiele innych.
 • Firma składa się z kompetentnych pracowników, którzy dokonują sprawnego i efektownego montażu, zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa oraz oczekiwaniami klienta wyznaczonymi w zaakceptowanym projekcie.
 • Marka stawia na wysoką jakość, czego potwierdzeniem są materiały otrzymujące wysokie oceny niezależnych ekspertów, wyróżnione w EUPD RESARCH TOP BAND PV 2020.
 • Z pomocą Green Mark łatwo stworzyć w pełni wydajną własną elektrownię, która ułatwi produkcję własnego prądu oraz niższe rachunki za energię elektryczną. Firma oferuje najniższe oprocentowanie na rynku – bez prowizji do lat 10.
 • Przedsiębiorstwo w imieniu klienta dokona pełnego zgłoszenia do zakładu energetycznego – Green Mark nadzoruje cały proces instalacyjny, a po zakończonym montażu Green składa dokumentację do sieci.
 • Lider na rynku proponuje swoim nabywcom także pomoc w uzyskaniu dofinansowań, typu Mój Prąd.
 • Marka oferuje również naziemne zbiorniki na deszczówkę – wszystko zgodnie z programem Moja Woda. Zbiorniki te to wyjątkowy, ekologiczny sposób na oszczędzanie wody na suszę.

Realizacje Green Mark

Firma Green Mark może pochwalić się bogatym portfolio zawierającym mnóstwo gotowych instalacji. Należy do tych przedsiębiorstw, które są w stanie świadczyć swoje usługi na terenie całej Polski. Do realizacji Green Mark można zaliczyć gotowe instalacje w Szuminie – o mocy 4 kWp, w Jęczydole – o wydajności 9,24 kWp, fotowoltaikę dla rolnika w Lekaszynie o mocy 19 kWp oraz 23 kWp. Na stronie internetowej firmy znaleźć można także fotografie z mikroinstalacji w Warszawie o mocy 5,2 kWp, a także naziemne instalacje – dla przykładu realizacja gruntowa w Nasielsku o wydajności 5,1 kWp.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina Leszczowska
Karolina Leszczowska
2023.06.20 15:11
Ocena :
     

Kompetencja, profesjonalizm, dokładność i wiedza, to na pewno wyróżnia tę firme na tle konkurencji. Szukaliśmy z partnerem solidnej firmy do montażu pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych w nowym domu. Najbardziej zalezało nam na tym żeby w przszłości zaoszczedzi na rachunkach za energie a także żyć ekologicznie. Znajomi polecili nam firme Green Mark i po przeanalizowaniu kilku ofert padł na nich. Ze względu na stosunek jakosci do ceny ale także dlatego, że zrobili na nas najlepsze pierwsze wrażenie (pozdrawiamy Pana Pawła :D). Nie unikali odpowiedzi na trudne pytania, wręcz sami poruszali niektóre "niewygodne" tematy tak żeby rozwiac nasze wątpliwości. Nie żałowaliśmy ani przez chwile takiego wyboru i będziemy polecac ich dalej 🙂