Fotowoltaika

Genergy Poland

Kontakt

Al. Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk

58 350 06 22 biuro@genergypoland.pl

Genergy Poland to firma odpowiedzialna za montaż instalacji fotowoltaicznych charakteryzujących się wysoką wydajnością. Wprowadzone na dachy płaskie lub skośne panele słoneczne zapewniają uzysk energetyczny nawet po wystąpieniu kiepskich warunków atmosferycznych, a to tylko jedna z wielu zalet systemu. Coraz więcej gospodarstw domowych, właścicieli lokali komercyjnych i rolników stara się chociaż częściowo uniezależnić od wysokich cen energii elektrycznej. A branża OZE to najlepszy kontakt w tym przypadku. Sprawdź, co może zaproponować Genergy Poland i dlaczego warto porozmawiać z ekspertami odnawialnych źródeł energii.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
  • FARMY FOTOWOLTAICZNE

Na czym opiera się fotowoltaika dla domu w ofercie Genergy Poland?

Genergy Poland obsługuje w pierwszej kolejności gospodarstwa domowe, osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych. Panele słoneczne w takim przypadku nie przeszkadzają w standardowym funkcjonowaniu nieruchomości, a wręcz przeciwnie. Długoterminowo zwiększają wartość majątku. Większość paneli fotowoltaicznych spotykanych na rynku posiada gwarancję obliczoną na około trzydzieści lat. Genergy Poland utrzymuje własny serwis i zapewnia opiekę po sprzedaży, co przekłada się na większe zaufanie konsumentów. Genergy Poland dysponuje rozbudowanym zapleczem techniczno – logistycznym, projektowym, dużym doświadczeniem potwierdzonym galerią dotychczasowych realizacji. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób panele prezentują się na różnych rodzajach dachów wystarczy kontakt przez stronę firmową marki lub pod numerem telefonu 58 350 06 22.

Na czym opiera się fotowoltaika dla właścicieli działalności gospodarczej w ofercie Genergy Poland?

Instalacja fotowoltaiczna to technologia rekomendowana właścicielom lokali komercyjnych. Genergy Poland prowadzi program leasingu, czyli atrakcyjnego finansowania całego systemu OZE. Dzięki temu nie musisz angażować wysokich środków finansowych przedsiębiorstwa, żeby rozpocząć produkcję energii elektrycznej na własne potrzeby i to często w masowej skali.

Jak wygląda współpraca z Genergy Poland?

Po kontakcie z marką przejdziesz naturalnie profesjonalny audyt energetyczny. To właśnie audyt energetyczny warunkuje rozstawienie paneli. Eksperci muszą ocenić warunki techniczne i środowiskowe, w tym nasłonecznienie. Pamiętaj, że możesz zgłosić się po symulację uzysku energetycznego przed podjęciem ostatecznej decyzji o współpracy. To opłaca się najbardziej. Po audycie następuje etap projektowania instalacji fotowoltaicznej do Twojej pełnej akceptacji. Po potwierdzeniu terminu spotkasz się z ekipą montażową. Panele słoneczne wyglądają estetyczne na wszystkich rodzajach dachów lub na ziemi, jeżeli takie rozwiązanie preferujesz. Wszystkie prace wiążą się z długoterminową gwarancją. Jeżeli z panelami coś się stanie wystarczy telefon do marki Genergy Poland, a otrzymasz pomoc. Genergy Poland to firma wywodząca się z Gdańska dostępna stacjonarnie przy Al. Grunwaldzkiej 472C. Masz dodatkowe pytania? Skonsultuj się przez formularz na stronie firmowej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 4 )

Dodaj opinie

3 4 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
4 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Kamila
Kamila
2024.05.06 09:42
Ocena :
     

Miła obsługa klienta, szybka realizacja i załatwione wszystkie dokumenty. O nic sie nie musiałam martwić. Za nami już rok i i przyjechał niedawno Pan na sprawdzenie czy wszystko jest ok – zmierzył czy wszystko zostało poprawnie zamontowane i czy coś się przypadkiem przez ten rok nie wydarzyło. Polecam

KamilB
KamilB
2023.12.04 11:21
Ocena :
     

jesteście sami sobie dobre opinie piszecie zacznijcie odbierać telefony w biurze i obsługiwać klientów lepiej ostrzegam wszystkich ta firma to jeden wielki kłopot !!!!

Sławek
Sławek
2023.12.04 11:21
Ocena :
     

nie polecam tej firmy nikomu, trzymajcie się od nich z daleka! żeby kasę brać to są pierwsi…sama instalacja bardzo szybko zainstalowana…w czerwcu br. mamy koniec listopada a panele nadal nie są uruchomione! pomijając już fakt że podłączyli nie do tego licznika…co generuje koszty, zwiększenie mocy 500 zł…plus raty za sprzęt no i cały czas rachunki za prąd…taką to mam oszczędność właśnie…znajomi co zakładali panele (w innych firmach) w ciągu tygodnia mieli już je uruchomione.

Adam Adam
Adam Adam
2023.06.20 15:04
Ocena :
     

Polecam. zdecydowałem sie na montaż dośc sporej według mnie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku wielorodzinnego i usługowego. Zależało mi na obniżrniu rachunkow dla wynajmujących i dla samego siebie też. Inwestycja opłaciła się. Lokal szybciej znajduje najemców gdy rachunki za energie są niższe, zwłaszcza przy ostatnich podwyżkach. Mimo lekkiego stresu czy na pewno bedzie to opłacalne, czy nie będzie problemów z montażem itd to fachowcy z firmy Genergy naprawde starali sie rozwia moja wątpliwości i przedstawić argumenty w liczbach co akurat do mnie trafiało. Zależało mi na szybkiej instalacji i tak tez sie stało. Wszystko udało sie załatwić w niecały miesiac co bardzo mi pasowało. Wysoka jakosc podzespołów i obsługi, 100% profesjonalizmu i fachowości.