Firma OZE

GALMET

Kontakt

ul. Raciborska 36
48-100 Głubczyce

77 403 45 00

Firma Galmet to marka, która rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku. Jej początek ma swoje miejsce w garażu, kiedy to główny wówczas właściciel założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy. Tam właśnie produkował grzejniki, bojlery i inne ogrzewacze wody. Na przestrzeni lat firma stała się w pełni zautomatyzowana, poszerzyła swoje portfolio oraz otworzyła swój sklep internetowy. Działa więc na rynku od ponad 30 lat i jest rozpoznawalnym liderem w branży. Jej oferta obejmuje szereg innowacyjnych produktów i usług, które przyczyniają się do oszczędności energii i dbałości o środowisko naturalne.

  • POMPY CIEPŁA

GALMET – oferta firmy

Oferta firmy Galmet obejmuje głównie:

  1. Pompy ciepła – przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu pomp ciepła o różnych parametrach i zastosowaniach. Można więc znaleźć powietrzne oraz gruntowe pompy ciepła, charakteryzujące się wydajną pracą, co z kolei przekłada się na niskie rachunki za ogrzewanie. Urządzenia te pozwalają na efektywne i ekologiczne ogrzewanie budynków oraz dostarczają ciepłą wodę użytkową. Są one przyjazne dla środowiska, co wpisuje się w aktualne trendy związane z ekologią. Jednymi z najnowszych modeli są Basic, która zapewni ciepłą wodę dla 5-osobowej rodziny oraz Maxima 10GT, czyli pompa ciepła o klasie energetycznej A++.
  2. Zestawy solarne – Galmet oferuje zaawansowane zestawy solarne – idealne do produkcji energii energetycznej oraz ciepłej wody. Mowa tu głównie o kolektorach słonecznych płaskich, dostosowanych do polskich warunków atmosferycznych. Nie mogło zabraknąć również kolektorów płaskich, miedzianych, które są przeznaczone nie tylko do ogrzewania wody, ale także wspomagania instalacji centralnego ogrzewania. Gwarancją świetnej jakości kolektorów jest certyfikat SOLAR KEYMARK.
  3. Rekuperatory – firma dostarcza też efektywne rekuperatory, które pozwalają na odzyskiwanie ciepła z wywiewanego powietrza i przekształcenie go na potrzeby ogrzewania budynku. To rozwiązanie zapewnia komfortową wentylację pomieszczeń oraz oszczędność energii. Przedsiębiorstwo może pochwalić się modelami Zephyr, które można zamontować w nieogrzewanych pomieszczeniach.

Dlaczego warto wybrać usługi Galmet?

Firma Galmet od lat cieszy się zaufaniem i uznaniem wśród klientów, nie tylko dzięki swoim innowacyjnym produktom, ale także dzięki solidnej współpracy z licznymi partnerami. Współpracuje ona z renomowanymi producentami technologii grzewczych i klimatyzacyjnych, co pozwala na dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań do chętnych nabywców. Firma gwarantuje również solidność i spore doświadczenie, a także oszczędność i innowacyjność, czyli jedne z podstawowych cech, jakie powinno mieć przedsiębiorstwo w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Spółka od wielu lat aktywni angażuje się w dostarczenie ekologicznych rozwiązań, takich jak pompy ciepła i panele słoneczne, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Oferta GALMET to szeroki wybór produktów z zakresu pomp ciepła, kolektorów i wielu innych oraz darmowe konsultacje w wyznaczonych godzinach.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments