Fotowoltaika

Free Volt

Kontakt

al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

737 737 994 biuro@freevolt.com

olution to firma charakteryzująca się prawie 20 – letnim doświadczeniem na rynku odnawialnych źródeł energii, w tym nowoczesnego ogrzewania. Dzięki temu możesz przejść z ekspertami pełną modernizację energetyczną nieruchomości mieszkalnej lub komercyjnej i otrzymać przy tym niezbędną pomoc w zakresie dopasowania optymalnych, długoterminowo efektywnych technologii i to w pełni ekologicznych. Co znajdziesz w ofercie Eko Solution i dlaczego to właśnie tym kontaktem warto się zainteresować?

  • FOTOWOLTAIKA
  • ELEKTROWNIE SŁONECZNE
  • STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW
  • FOLIE GRZEWCZE

Czym wyróżnia się Free Volt Fotowoltaika?

Free Volt Fotowoltaika to producent i dostawca modułów fotowoltaicznych. To marka ze znacznie większym know how w porównaniu od zwykłych ekip montażowych, ponieważ rozumie od fundamentów budowę zielonej technologii oraz potrafi na bieżąco wprowadzać poprawki projektowe w zależności od zmiennych czynników technicznych. Produkcja własnych modułów to jeden z konkurencyjnych wyznaczników jakości Free Volt Fotowoltaika. Dochodzi do tego jeszcze rozbudowany dział serwisowy, gwarancja dochodząca do trzydziestu lat, opieka montażowa, opcja połączenia paneli słonecznych z inteligentny oświetleniem, stacjami ładowania samochodów elektrycznych coraz popularniejszych w Polsce, foliami grzewczymi przydatnymi w optymalizacji rachunków za ogrzewanie.

Co warto wiedzieć o wydajności paneli słonecznych Free Volt Fotowoltaika?

Wydajność paneli słonecznych Free Volt Fotowoltaika to 97% mocy przez minimum 10 kolejnych lat. Dla inwestorów to jeden z lepszych wyników spotykanych w branży odnawialnych źródeł energii. To oznacza zwrot z inwestycji zaledwie po kilku latach przy uwzględnieniu dofinansowania z programu Mój prąd 4.0.

Charakterystyka techniczna paneli słonecznych w ofercie Free Volt Fotowoltaika

Panele słoneczne graf wyróżniają się ciekawymi właściwościami i zapewniają uzysk nawet przy mocno zmiennych warunkach atmosferycznych, przy dużym zachmurzeniu. Główne zalety to mocna konstrukcja, wzrost wydajności energetycznej przez scalenie połączeń, bardzo duże pokrycie jednym panelem, wysoka estetyka doceniana przez klientów w całym kraju. Free Volt Fotowoltaika oszczędza wyraźnie na kosztach pośrednictwa, ponieważ marka samodzielnie produkuje panele porównywalne wynikami z najlepszymi na rynku, a to przekłada się na oszczędności dla klienta.

Co jeszcze współpracuje z panelami słonecznymi?

Free Volt Fotowoltaika proponuje połączenie wielu ekologicznych technologii w zintegrowany system umożliwiający wygenerowanie pokaźnych oszczędności długoterminowych na zarządzaniu nieruchomością mieszkalną, komercyjną lub gospodarstwem rolnym. Ciekawe rozwiązanie u producenta paneli słonecznych to oświetlenie solarne oraz oświetlenie hybrydowe pięknie komponujące się z zadbanym terenem zielonym wokół obiektu budowlanego. Elementy oświetlenia nie muszą pobierać energii bezpośrednio z sieci, tylko przydomowej instalacji fotowoltaicznej, a to już szansa na uruchomienie bardzo ciekawego dodatku podnoszącego wartość lokalu.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia Modrzejewska
Kasia Modrzejewska
2023.06.20 14:54
Ocena :
     

Polecam 🙂 przy budowaniu nowego domu skusiły nas dofinansowania na panele a przy okazji namówiłam tez rodzicow i wszystcy jestemy naprawde zadowleni. Kompleksowo wzięto pod uwage nasze potrzeby, budżet itd. Mimo, że inwstycje były rózne czyli nowy dom i dom 30to letni to i my i rodzice odczuwamy po czasie wiele korzysci płynacych z takiej inwestycji. Panowie z obsługi jaki i panowie montarzysci byli bardzo mili, punktuslni i rzeczowi, nie mozna miec do ich pracy zadnych zastrzeżeń. Oferta cenowa była tez bardzo korzystna, dodakowym plusem była dłuższa gwarancja na podzespoły w porownaniu do konkurencji. Polecam raz jeszcze!