Fotowoltaika

Erato Energy

Kontakt

ul. Fiołkowa 3, 52-200 Wysoka

22 299 10 70 kontakt@eratoenergy.com

Erato Energy to innowacyjna firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie elektrowni fotowoltaicznych, a także w instalacjach odnawialnych źródeł energii zarówno na terenie Polski, jak i całego świata. Przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku i od tego czasu zyskało spore uznanie w branży energetycznej. Dzięki najnowocześniejszym technologiom oraz doświadczeniu w branży firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Erato Energy dba również o ochronę środowiska oraz angażuje w projekty społeczne, aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • RELACJE INWESTORSKIE

Firma Erato Energy oferuje szeroki zakres usług związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii, w szczególności z projektowaniem i budową elektrowni fotowoltaicznych. Erato Energy zajmuje się więc:

  1. Projektowaniem elektrowni fotowoltaicznych – przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych o różnej mocy i wielkości, od kilku kilowatów do kilkudziesięciu megawatów. Projekty są przygotowywane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz wymogów środowiskowych.
  2. Doradztwo – firma udziela fachowego doradztwa dotyczącego OZE, w szczególności z zakresu projektowania, budowy i eksploatacji elektrowni fotowoltaicznych.
  3. Dostawa na budowę – Erato Energy dostarcza wszelkie niezbędne materiały na budowę, a są to najczęściej panele fotowoltaiczne, uziemienia, kabiny rozdzielcze, falowniki oraz monitoring.
  4. Wykonawstwo – za montaż odpowiada profesjonalny, wykwalifikowany i doświadczony w branży zespół.
  5. Modernizacja i rozbudowa istniejących już farm oraz elektrowni, przez co stają się bardziej wydajne i oszczędne.
  6. Serwis i konserwacja – firma może dokonać usług serwisowych elektrowni fotowoltaicznych, w tym usunięcia awarii, wymiany części, konserwacji oraz czyszczenia urządzeń.

Potwierdzeniem doświadczenia w branży, sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków są liczne zdjęcia z wielu realizacji, które można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej Erato Energy. Znalazły się tam zarówno pojedyncze panele fotowoltaiczne, jak i większe inwestycje – między innymi farmy.

Erato Energy dba o środowisko

Erato Energy, jako lider w dziedzinie OZE, angażuje się w różnorodne projekty społeczne. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz samorządami, aby promować energię odnawialną oraz działać na rzecz ochrony środowiska naturalnego. W ten sposób firma chce zachęcić wszystkich do wytwarzania własnej energii – niezależnie od tego, czy posiadasz dom jednorodzinny, dużą firmę, czy też prowadzisz gospodarstwo rolne. Spółka oferuje najnowocześniejsze technologie oraz kompleksowe rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, instytucji, jak i większych bądź mniejszych przedsiębiorstw. Dodatkowo Erato Energy zapewnia nabywcom fachowe doradztwo, dbając jednocześnie o oszczędność energii, mniejsze rachunki za prąd oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek Krajewski
Bartek Krajewski
2023.06.19 19:31
Ocena :
     

Polecamy 😀 w 100% fachowe doradztwo i projesjonslim. Zależało mi na obniżeniu rachunków za energię i za radą znajomego zacząłem ibteresowac się panelami fotowoltaicznymi. Po poszukiwaniach trafiłem na firmę Erato i to był strzał w dziesiątkę. Po konsultacji dostałem bardzo satysfakcjonująca wycenę i przystąpiliśmy do dzieła. Od podpisaniu umowy do montażu minęły niecałe 2 tygodnie. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam!