Firma OZE

EPG

Kontakt

ul. Mikołaja Reja 13/15
lok. 216, piętro 1
81-874 Sopot

58 380 31 41

Firma EPG specjalizuje się w branży fotowoltaicznej, oferując instalacje fotowoltaiczne dla domów oraz biznesu. Znana jest z wysokiej jakości swoich usług i produktów, oferując 15-letnią gwarancję na wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej, w tym panele słoneczne, falowniki, zabezpieczenia, okablowanie i system montażowy.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE

Siedziba firmy EPG mieści się w Sopocie przy ul. Mikołaja Reja 13/15, lok. 216. Firma posiada również oddział terenowy w Złotnikach przy ul. Obornicka 52/3. Do kontaktu z EPG służą numery telefonów: główny oddział w Sopocie (+48 732 055 517) oraz oddział terenowy Pompy ciepła (+48 732 055 517). Można także skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: kontakt@epg.eco.

EPG oferuje szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką, w tym pompy ciepła oraz klimatyzację, a także dostarcza ładowarki samochodowe. Firma realizuje projekty szybko i efektywnie, średni czas potrzebny na dostarczenie komponentów i instalację paneli to zaledwie 14 dni. W ofercie EPG znajduje się również pomoc w uzyskaniu różnych form dofinansowania instalacji fotowoltaicznych.

Klienci EPG cenią firmę za profesjonalizm, szybkość realizacji oraz wysoką jakość wykonania instalacji. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. EPG przykłada dużą wagę do ekologii i zrównoważonego rozwoju, oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska i pozwalające na oszczędności.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments