Fotowoltaika

Elmech

Kontakt

ul. Przemysłowa 12, 84-120 Władysławowo

660 760 188

Spis treści

Firma ZHU Elmech Zenon Kortas to założona w 1991 roku działalność realizująca usługi głównie z zakresu sanitarnego. Nie są jej obce tematy realizacji i wykonawstwa instalacji chłodniczych, wentylacji, hydrauliki, klimatyzacji oraz rekuperacji. Od wielu lat firma stała się również certyfikowanym specjalistą w szeroko pojętej dziedzinie alternatywnych źródeł energii, czyli paneli fotowoltaicznych. Stąd zakład specjalizuje się w różnorodnych technikach grzewczych – począwszy od kotłów na paliwa stałe, poprzez instalacje gazowe, a skończywszy na pompach ciepła. Elmech to doświadczone przedsiębiorstwo, które starając się nieustannie poszerzać swoją wiedzę o bieżące nowości, oferuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

 • FOTOWOLTAIKA
 • WENTYLACJA
 • TECHNIKA GRZEWCZA
 • KLIMATYZACJA

Oferta firmy Elmech

Firma Elmech Zenon Kortas oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie energii odnawialnej i instalacji fotowoltaicznych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy przedsiębiorstwo zapewnia wysoką jakość swoich usług i produktów. Rozwiązania proponowane przez firmę pozwalają na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej, zmniejszenie kosztów energii elektrycznej oraz dbanie o środowisko naturalne. Szczegółowa oferta firmy to:

 • Projektowanie i doradztwo – Elmech wykonuje kompleksowe projekty instalacji fotowoltaicznych oraz udziela doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania. W ofercie znajduje się również wykonanie kosztorysu oraz wycena projektu.
 • Instalacja – firma zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych, przewodów oraz urządzeń elektrycznych. Zakład zapewnia również montaż systemów zabezpieczeń oraz systemów monitoringu.
 • Serwis i konserwacja – przedsiębiorstwo Zenona Kortasa obejmuje serwis i konserwację zarówno istniejących, jak i nowopowstałych instalacji fotowoltaicznych, w tym przeprowadzanie okresowych przeglądów oraz ewentualną wymianę uszkodzonych elementów na nowe.
 • Finansowanie – firma oferuje różne formy finansowania instalacji fotowoltaicznych. Można tutaj zaliczyć leasing oraz kredyt. Dzięki współpracy z różnymi instytucjami finansowymi potencjalny klient może skorzystać z preferencyjnych warunków umowy.

Dodatkowo firma Elmech proponuje:

 • Pomoc w opracowaniu dokumentacji i złożenie dokumentacji do zakładu energetycznego, celem uzyskania dotacji w ramach programu Mój Prąd.
 • Szeroki zakres działalności – Władysławowo i okolice, w tym również Trójmiasto.
 • Jednoczesny montaż wybranej instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła, stanowiącej idealny duet ogrzewający cały dom.
 • Usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i sporych przedsiębiorstw.
 • Grono wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów, którzy zgodnie z zaakceptowaną umową, mają obowiązek zapewnić najwyższą jakość usług.
 • Solidne i wytrzymałe urządzenia, pochodzące od zaufanych firm, cieszących się najwyższą jakością swoich produktów oraz niesamowitą wydajnością. Stąd też liczne współprace z firmą Junkers, Vaillant, JaSolar, Sharp, Fronius i wiele innych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Żaneta
Żaneta
2023.06.19 19:15
Ocena :
     

Polecam bardzo firmę Pana Zenona 🙂 zdecydowaliśmy się na zakup pakietu: pompa ciepła I panele fotowoltaiczne. Bardzo szybko otrzymaliśmy wycenę wraz z obliczonym zapotrzebowaniem. Jakość obsługi na najwyższym poziomie 😊 Instalacja przebiegła bardzo sprawnie a Panowie monterzy szczegółowo objaśnili i wytłumaczyli zasady działania i ewentualnej obsługi całego systemu. Dodatkowo na + zajęcie się formalnościami od dotacji. Polecamy 😊