Fotowoltaika

Elektro Instal

Kontakt

ul. Ogrodowa 10, 11-100 Lidzbark Warmiński

791 369 007 oskar@ielektroinstal.pl

Firma Elektro – Instal Fotowoltaika to spółka, których początków działalności można się dopatrywać już w 2011 roku, kiedy to firma określona jako matka Elektro Instal rozpoczęła swoją działalność i równolegle kontynuuje ją do dziś. „Dziecko” Elektro Instal zaś zostało założone w 2021 roku. Przedsiębiorstwo to ma swoją siedzibę w Lidzbarku Warmińskim, a zakres jej działalności szerzy się na całe województwo warmińsko – mazurskie. Firma specjalizuje się w fotowoltaice, co oznacza, że jest na początku drogi każdego, kto zdecyduje się na swoją przygodę ze słoneczną energią.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • POMPY CIEPŁA

Elektro – Instal Fotowoltaika – oferta

Bogata oferta firmy Elektro – Instal Fotowoltaika skierowana została do wszystkich osób zainteresowanych produkcją własnej energii ze słońca. Mimo iż spółka na początku zajmowała się głównie instalacjami domowymi, w tym momencie sprosta również wyzwaniom firm oraz gospodarstw rolnych. Do usług przedsiębiorstwa należy:

 • Przeprowadzenie audytu, w tym dokładna wizja lokalna w miejscu przyszłej inwestycji, zebranie wszelkich informacji na temat oczekiwań i preferencji klienta oraz profesjonalne doradztwo oparte na doborze optymalnych dla inwestora rozwiązań.
 • Przygotowanie projektu instalacji oraz pomoc w pozyskaniu środków z dofinansowań.
 • Rzetelna prezentacja wykonanej oferty, łącznie z przedstawieniem zarówno zalet, jak i wad powstałego rozwiązania.
 • W pełni bezpieczny, efektywny oraz sprawny montaż instalacji fotowoltaicznej, wykonywany przez wykwalifikowanych i długoletnio doświadczonych w branży pracowników.
 • Wykonanie odbioru gotowej instalacji fotowoltaicznej, w tym sprawdzenie poprawności działania oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji technicznej.
 • Pełna pomoc w zgłoszeniu instalacji do sieci oraz realizacja wszelkich formalności.
 • Posprzedażowe wsparcie, czyli serwis i konserwacja istniejących instalacji.

Współprace firmy Elektro – Instal Fotowoltaika

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, firma Elektro – Instal Fotowoltaika współpracuje tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, wykorzystując ich solidne komponenty. Jakie towary preferuje spółka?

 • Panele fotowoltaiczne ze średniej półki cenowej, cieszącej się długotrwałością i bezpiecznym użytkowaniem, pochodzące od chińskiej firmy Risen. Nie brakuje tam jednak podobnych jakościowo zamienników produkowanych przez firmy Q.Cells oraz Jinko.
 • Rewelacyjne falowniki charakteryzujące się przyjaznym interfejsem i wysoką wydajnością, pochodzące od zaufanych marek, typu SolarEdge oraz Sungrow.

Realizacje firmy

Firma Elektro – Instal Fotowoltaika cieszy się ogromną popularnością, czego potwierdzeniem są liczne, bezawaryjne realizacje oraz bardzo dobre opinie wśród klientów. Na różnorodnych witrynach internetowych można spotkać zdjęcia kilkudziesięciu instalacji, wykonanych przez profesjonalistów w dziedzinie. Znaleźć można realizacje wykonane w Biskupcu, Kochanówce, Lubominie czy Dorotowie.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Marzena
Marzena
2023.06.19 19:05
Ocena :
     

Polecam!!!Firma jako jedna z nilecznych podtrzymywała z nami kontakt po wycenie i robiła wszystko terminowo! ! Dostaliśmy polecenie na nich od rodziny i jesteśmy bardzo zadowoleni! Bardzo szybki montsz paneli I bardzo czysto zrobiony! Razem z mężem polecamy i poleciliśmy też znajomym! Bardzo miła obsługa i fachowa!