Fotowoltaika

El-Instal

Kontakt

Biała 50, 21-300 Radzyń Podlaski

508 860 220 el.instal1017@gmail.com

Spis treści

El-Instal to polska firma specjalizująca się w doborze, sprzedaży i montażu optymalnych instalacji fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo działa głównie na terenie województwa małopolskiego, jednakże podejmuje również projekty w innych częściach Polski. Nieustannie podnosi swoją renomę na rynku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, świetnej znajomości branży, a także wysokiej jakości i niezawodności instalacji. Firma może pochwalić się również certyfikatem instalatora OZE oraz uprawnieniami SEP dozoru D i eksploatacji E wraz z kontrolą i pomiarami. El-Instal cieszy się także dobrą opinią wśród klientów i partnerów biznesowych, doceniających terminowe wykonywanie zleceń oraz profesjonalne podeście do inwestora.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

Oferta El-Instal

Firma El-Instal oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Dzięki temu inwestorzy mogą korzystać z energii odnawialnej, która jest nie tylko ekologiczna, ale także oszczędna. Nowoczesne rozwiązania dedykowane są właścicielom domów jednorodzinnych, klientom biznesowym mniejszych bądź większych firm lub instytucji publicznych, a także dla rolników. Szeroki zakres działania sprawia, że każdy inwestor będzie mógł wykorzystać energię słoneczną w celu ogrzewania budynków lub wody użytkowej, chłodzenia, a także zasilania urządzeń elektrycznych, co w efekcie zmniejszy rachunki za prąd, a w ostateczności uniezależni klienta od zewnętrznego dystrybutora. Oferta firmy to:

  1. Bezpłatny audyt, profesjonalne doradztwo, dobór optymalnej instalacji względem warunków budowlanych oraz potrzeb klienta, wstępny projekt zawierający wizualizację i kosztorys inwestycji.
  2. Pomoc w uzyskaniu dofinansowania, niezbędnych pozwoleń i certyfikatów, wymaganych do legalnej instalacji systemów fotowoltaicznych.
  3. Szybki, efektowny i w pełni bezpieczny montaż wykonywany przez zaufany zespół doświadczonych w branży montażystów.
  4. Przygotowanie niezbędnej dokumentacji, która jest nieodzownym elementem dla dostawy energii.
  5. 5-letnia gwarancja na montaż.
  6. Serwis i konserwacja systemów fotowoltaicznych, co zapewnia ich bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas.
  7. Remont i modernizacja istniejących już instalacji.
  8. Wysokiej jakości urządzenia i pozostałe komponenty pochodzące od bezpośrednich importerów w branży, typu Amerisolar, TrinaSolar, SMA, Afore, Fronius, Csun, Sharp i wiele innych.

Śmiało można stwierdzić, iż firma stosuje tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, umożliwiające uzyskanie jak największej ilości energii elektrycznej z paneli słonecznych. Dzięki temu inwestorzy mogą mieć bezpośredni wpływ na zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, a co za tym idzie – na zmniejszenie rachunków za energię od dostawcy. Ogromną zaletą firmy jest także praca na nowoczesnym sprzęcie i narzędziach, co pozwala wykonywać usługi na najwyższym poziomie – dla przykładu zalicza się tutaj badanie kamerą termowizyjną.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Aga87
Aga87
2023.06.19 18:05
Ocena :
     

Polecam firmę El-instal. Razem z mężem zd3cydowalismy się na zakup pompy ciepła I paneli fotowoltaicznych. Pompa to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bexobdlugowosc i czystość a panele pomagają obniżyć rachunki za prąd. Z tej firmy dostaliśmy najciekawsza ofertę gdzie jakość = cena. Od początku jasne warunki bez drobnych druczków i kombinowania. Jesteśmy po pierwszym sezonie grzewczym i możemy stwierdzić, że jesteśmy zadowoleni. Polecam.