Fotowoltaika

Ekovo

Kontakt

ul. Graniczna 8A, 54-610 Wrocław

791 698 000 biuro@ekovo.pl

Firma Ekovo z siedzibą we Wrocławiu to polskie rodzinne przedsiębiorstwo z branży fotowoltaicznej należące do certyfikowanych polskich producentów oraz specjalizujące się w projektowaniu, wdrażaniu, a także serwisowaniu systemów fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Jej głównym celem jest poprawa stanu środowiska naturalnego, a dokładniej poprawa jakości powietrza i walka ze wszechobecnym, trującym smogiem. Spółka zajmuje się nie tylko produkcją instalacji fotowoltaicznych, ale także tworzeniem kotłów indukcyjnych, umożliwiających innowacyjne i ekologiczne ogrzewanie domu prądem.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • PIECE ELEKTRYCZNE

Oferta Ekovo

Oferta Ekovo skierowana została zarówno do klientów indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw. Niezależnie więc od tego, czy jesteś zainteresowany pojedynczym panelem, czy może też inwestycją w farmę fotowoltaiczną, gwarantujemy, że znajdziesz w Ekovo wszystko, czego potrzebujesz. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, w tym:

  • Projektowanie i instalację paneli fotowoltaicznych,
  • Analizę wydajności energii,
  • Doradztwo w zakresie doboru najlepszych metod,
  • Usługi serwisowe.

Dodatkowo spółka należy do certyfikowanych producentów kotłów indukcyjnych Fenix, których montaż również jest oferowany przez firmę. Każda instalacja wykonywana jest przed wykwalifikowane ekipy montażowe, które ponoszą wszelką odpowiedzialność za sprawność i wydajność urządzeń. Ekovo zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów i usług, a także na ekologię i zrównoważony rozwój. Firma stawia na innowacyjne technologie i wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, co pozwala jej klientom na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej oraz zmniejszenie wpływu na środowisko. Zespół doradczy składa się ze specjalistów doświadczonych w branży, którzy każdego dnia czerpią przyjemność i satysfakcję zarówno z wykonywanej pracy, jak i ze stałego kontaktu z potencjalnym nabywcą. Ogromną wagę przywiązuje się też do najwyższej jakości świadczonych usług, czego potwierdzeniem są pozytywne opinie od setek klientów.

Realizacje firmy Ekovo

Chcąc dokładniej zapoznać się z możliwościami firmy Ekovo, warto odwiedzić oficjalną stronę przedsiębiorstwa. Zakładka Galeria bogata jest w szereg zdjęć, na których widnieją różnorodne realizacje – począwszy od fotowoltaiki dla domów i mieszkań, poprzez panele dla firm i rolników, a skończywszy na ekologicznych farmach. Nie zabrakło również fotografii z gotowych montaży kotłów indukcyjnych Fenix. Wszelkie zaprezentowane inwestycje to przykład jak instalacja może wyglądać właśnie u Ciebie. Warto jednak pamiętać, że każdy projekt wykonywany jest bezpośrednio pod każdego klienta, a dokładniej pod jego oczekiwania i preferencje. Dzięki Ekovo można szybko i łatwo zamienić tradycyjny piec na nowoczesne, bezpieczne i bezobsługowe ogrzewanie, a  tym samym postawić na ekologię i ochronę środowiska w obrębie własnego miejsca zamieszkania.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2023.06.19 18:01
Ocena :
     

Dzień dobry, chciałbym polecić tą firmę. Świetna, rodzinna atmosfera, zero cwaniactwa i krecenia. Pełen profesjonalizm od a do z. Zdecydowałem się na montaż paneli z tą firmą bo jako jedyni nie kręcili i od samego początku mieli świetne i szczere podejście do mnie jako do klienta. Projekt calej instalacji, montaż itd przebiegly bez kąplikacji i w umówionym terminie. Wysoka jakość i bardzo dobra cena isa w parze.