Firma OZE

EcoVoltaika

Kontakt

ul. Sienkiewicza 6
29-100 Kurzelów

508 450 380

Eco Voltaika to firma działająca w Polsce, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii. Firma została założona w 2010 roku i od tego czasu angażuje się w różne projekty związane głównie z instalacjami fotowoltaicznymi. W ofercie firmy znajdują się instalacje o różnych rozmiarach, począwszy od mniejszych instalacji, po większe, przekraczające 1 MWp.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA

Eco Voltaika współpracuje z różnymi dostawcami paneli słonecznych, takimi jak Hanwha Q Cells, IBC Solar AG, JA Solar Technology Co., Ltd., Trina Solar Limited, Sharp Energy Solutions Corporation (SESJ), Panasonic Corporation (Sanyo), HD Hyundai Energy Solutions Co., Ltd., Jinko Solar Holding Co., Ltd., LONGi Solar Technology Co., Ltd., LG Electronics, Inc., Win Win Precision Technology Co., Ltd. (WINAICO). Firma oferuje także inwertery od renomowanych producentów, w tym SMA Solar Technology AG, Fronius International GmbH, Huawei Technologies Co., Ltd.

Siedziba główna firmy mieści się pod adresem ul. Kolejowa 5a, 29-100 Włoszczowa w Polsce, a dodatkowy adres korespondencyjny to ul. Sienkiewicza 6, 29-100 Kurzelów. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerem 508 450 380 lub za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected] Więcej informacji o firmie można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej: www.ecovoltaika.eu.

Eco Voltaika jest aktywna nie tylko w zakresie instalacji fotowoltaicznych, ale również zajmuje się szerokim spektrum działalności związanych z odnawialnymi źródłami energii i elektrotechniką. Posiadają doświadczenie w montażu i utrzymaniu różnego rodzaju instalacji, oferując kompleksowe usługi od doradztwa i projektowania po realizację i serwis.

Ich oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, zapewniając im dostęp do nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Firma koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów i usług, co czyni ją ważnym graczem na polskim rynku fotowoltaicznym.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments