Fotowoltaika

E.ON Foton

Kontakt

ul. Wilhelma Konrada Roentgena 7, 02-781 Warszawa

22 266 85 83 info@eonfoton.pl

Boisz się, że Twoje rachunki za prąd znów będą wyższe? Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej, która będzie produkowała dla Ciebie czystą, zieloną energię? Szukasz sprawdzonej firmy, która wykonuje instalacje fotowoltaiczne wyłącznie z najlepszej jakości elementów? Interesuje Cię współpraca z firmą, która na swoim koncie ma wiele zrealizowanych inwestycji? Jeśli chcesz, aby Twoja mikroelektrownia słoneczna działała efektywnie, to oferta firmy E.ON Foton jest jak najbardziej odpowiednia dla Ciebie.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Do kogo E.On Foton kieruje swoją ofertę?

E.ON Foton to firma, która wyróżnia się na rynku kompleksową ofertą. Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku już od kilku lat. W swoim portfolio ma zarówno małe, jak i potężne instalacje fotowoltaiczne. Kadrę firmy tworzą doświadczeni monterzy. Na temat instalacji fotowoltaicznych posiadają oni rozległą wiedzę, możesz więc być pewny, że odpowiedzą na każde, nawet najbardziej trudne pytanie. E.ON Foton to firma, której możesz zaufać.

Jak pracuje firma E.ON Foton?

Wybierając firmę Solar Tech, musisz przygotować się na to, że montaż instalacji fotowoltaicznej będzie się składał z kilku etapów. W pierwszej kolejności zostanie przeprowadzony audyt, który pozwoli poznać Twoje zapotrzebowanie na prąd. Wyniesiona z audytu wiedza jest potrzebna do tego, aby właściwie dobrana została moc instalacji i jej wszystkie elementy. Zanim firma przystąpi do montażu przygotuje projekt i kosztorys. Jeśli zostaną one przez Ciebie zaakceptowane, firma przygotuje umowę, która zabezpieczy nie tylko jej, ale także Twoje interesy. Po jej podpisaniu pojawi się u Ciebie ekipa instalatorska.

Jakie materiały wykorzystuje E.ON Foton?

E.ON Foton to firma, która bazuje na najlepszej jakości materiałach. Wykonuje instalacje fotowoltaiczne, wykorzystując nowoczesne i efektowne panele PV. Wybiera tylko te od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu montowane przez Solar Tech panele są objęte wieloletnią gwarancją producenta. Zastosowane przez to przedsiębiorstwo ogniwa są bardzo wytrzymałe, ponadto mają dobry stosunek jakości do ceny. Także pozostałe komponenty wchodzące w skład instalacji fotowoltaicznej, a w szczególności inwertery, pochodzą tylko od uznanych producentów. Wybierając firmę Solar Tech, możesz być pewny, że instalacja będzie działać bez żadnych problemów przez wiele lat.

Czy E.ON Foton pomaga w dopełnieniu formalności?

Zanim zaczniesz korzystać z prądu produkowanego przez panele fotowoltaiczne, musisz dopełnić pewnych formalności. Jeśli wybierzesz E.ON Foton, nie będziesz musiał tego robić osobiście. Pracownicy firmy zajmą się nimi w Twoim imieniu. Jeśli obawiasz się kosztów związanych ze sfinansowaniem mikroelektrowni słonecznej, E.ON Foton pomoże Ci w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie z krajowego programu „Mój Prąd” czy z ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”. W przypadku programu „Mój Prąd” możesz otrzymać nawet sześć tysięcy złotych. Moc instalacji musi wynosić 2 kWp.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 1 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
1 Opinia
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2023.06.09 16:09
Ocena :
     

Opinia jak najbardziej pozytywna! Na każdym etapie realizacji zero problemów czy niedociągniec. Cała papierologia załatwiona kompleksowo. Sama realizacja przebiegła bezproblemowo i bez żadnych komplikacji ekipa monterska profesjonalisci na wysokim poziomie. Wszystko wykonane w terminie. Szwagierka też zdecydowała się na tą firmę po moim poleceniu. Rzetelna firma, polecam.