Firma OZE

Columbus Energy

Kontakt

ul. Jasnogórska 9 klatka A

12 307 30 96 bok@columbusenergy.pl

Columbus Energy to jedna z najpopularniejszych w Polsce firm wyspecjalizowana w montażu technologii Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) zgodnych z Zielonym Ładem energetycznym promowanym przez Unię Europejską. Columbus Energy świadczy usługi OZE klientom indywidualnym, tzn. właścicielom nieruchomości mieszkalnych, klientom biznesowym zainteresowanym częściowym uniezależnieniem od klasycznych dostawców energii elektrycznej, właścicielom gospodarstw rolnych, którzy przeprowadzają stopniową transformację jakościową hodowli i całego gospodarstwa. Poniżej znajduje się szczegółowa analiza oferty Columbus Energy z podziałem na wskazane kategorie, czyli klient indywidualny, biznesowy, rolnik, w tym informacje dodatkowe ułatwiające podjęcie decyzji o współpracy lub o dofinansowanie na fotowoltaikę.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • MAGAZYNY ENERGII
  • ELEKTROMOBILNOŚĆ

Z czego składa się oferta Columbus Energy dla klientów indywidualnych?

Właścicielom budynków mieszkalnych Columbus Energy proponuje fotowoltaikę, wprowadzenie pomp ciepła, kompleksowych magazynów energii. Jedno z najciekawszych rozwiązań to właśnie magazyny energii wyrównujące braki prądu występujące po awarii zasilania. Columbus Energy stawia na systemy częściowo uniezależniające od klasycznych dostawców prądu, żeby domownicy mogli funkcjonować bez przeszkód w stale zasilanym środowisku. Opłacalność instalacji fotowoltaicznej przeliczysz bezpośrednio na stronie firmowej Columbus Energy w kalkulatorze. Kolejne interesujące rozwiązanie to hybrydowe instalacje fotowoltaiczne charakteryzujące się niezwykle kompaktową, minimalistyczną budową pasującą do każdego stylu wykończenia nieruchomości. Wszystkie magazyny energii oraz panele fotowoltaiczne posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, szczelności i inne umożliwiające przeprowadzenie szczegółowego porównania.

Czym charakteryzuje się transformacja energetyczna dla działalności gospodarczych?

Columbus Energy wspiera przedsiębiorców w optymalizacji kosztów energii elektrycznej, co wyraźnie przekłada się na konkurencyjność prowadzenia działalności gospodarczej. Columbus Energy zapewnia właścicielom biznesów następujące systemy współpracy – energia źródłem dochodu, niezależność energetyczna, elektromobilność. Po kontakcie z ekspertem otrzymasz indywidualną ofertę dopasowaną pod schemat prowadzonego interesu. Audyt techniczny obejmuje profilowanie faktycznego zużycia energii, sprawdzenie warunków technicznych montażu, pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji.

W Columbus Energy skonsultujesz również dofinansowanie do instalacji odnawialnych źródeł energii oraz otrzymasz długoterminową gwarancję na działanie technologii OZE.

Czy fotowoltaika opłaca się gospodarstwom rolnym w Columbus Energy?

Columbus Energy obsługuje również właścicieli dużych gospodarstw rolnych nastawionych na pełną transformację energetyczną. Jeżeli masz do czynienia z rosnącym zapotrzebowaniem na energię elektryczną panele fotowoltaiczne z 15 – letnią gwarancją na wszystkie elementy może okazać się przełomowa dla odniesienia sukcesu. Fotowoltaika dla rolnika obejmuje też liczne programy dofinansowania, chociażby programy regionalne, Energia dla wsi, Agroenergia, ulgi inwestycyjne. Columbus Energy nie tylko doradza w zakresie wyboru formy finansowania, ale przejmuje krytyczne formalności. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zwyczajnie skontaktuj się z fachowcami. Do tej pory Columbus Energy zrealizowało ponad 62 000 inwestycji w OZE.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Dejw
Dejw
2023.06.08 18:00

Najbardziej kompetmtna i fachowa firma z jakom mialem do czynienia. troche szukalem firmy ktora mi zamontuje panele porownywalem oferty i wreszcie kuzyn mi ich polecil. bardzo mily kontakt wszystko prosto wytlumaczone tak zeby zwykly czlowiek zrozumial. po kilku dniach panele juz wisialy na dachu i cieszyly oko. sasiedzi dopytywali skad je mam wiec polecalem te firme dalej. montezy super ekipa szybko sobie poradzili i czysto. Chciałym ich polecić. polecam firme columbus.

Martusia8989
Martusia8989
2023.05.30 22:34
Ocena :
     

Firma godna polecenia. Razem z mężem szukalismy dobrej i godnej zaufania firmy do montażu paneli fotowoltaicznych na naszym domu. Zebraliśmy kilka ofert i po przeanalizowaniu zdecydowaliśmy się na firmę Columbus Energy. Od wypełnienia formularza do montażu paneli minęło kilka dni. Kontakt był świetny, wszystkie warunki a przede wszystkim oplacalnosc instalacji zostały nam jasno i klarownie wytłumaczone. Polecam Pana Michała z działu handlowego i dziękuję mu za nie kończące się pokłady cierpliwości. Całość wygląda naprawdę estetycznie a sam montaż był całkowicie bezproblemowy i terminowy. Instalacja służy nam już od 1,5 roku a oszczędności są odczuwalne. Polecam.