Firma OZE

Bosch

Kontakt

ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa

22 715 40 00

Bosch jest międzynarodową, renomowaną firmą, którą zna każdy. Jest ona od dziesięcioleci liderem w dziedzinie termotechniki, specjalizując się w rozwiązaniach z zakresu ogrzewania, klimatyzacji i dostarczania ciepłej wody. Jej innowacyjne podejście do technologii i zrównoważonej eksploatacji zasobów naturalnych czyni ją jednym z najważniejszych graczy na rynku termotechniki na całym świecie. Bosch Termotechnika oferuje dopasowane do indywidualnych wymagań rozwiązania w zakresie ogrzewania, przygotowania ciepłej wody użytkowej, wentylacji i klimatyzacji.

  • POMPY CIEPŁA

Bosch – co proponuje firma?

Bosch Termotechnika wykorzystuje szeroki know-how, aby opracowywać odpowiednie rozwiązania w segmentach mających wpływ na obniżenie rachunków, efektywne ogrzewanie zarówno pomieszczeń, jak i ciepłej wody użytkowej, a także na ekologię, która w dzisiejszych czasach staje się ważnym elementem życia każdego człowieka. W ofercie firmy znaleźć można:

  • Powietrzne pompy ciepła Compress 5800i AW oraz Compress 6800i AW – w pełni energooszczędne, ciche i elektryczne urządzenia, które idealnie sprawdzą się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.
  • Bosch proponuje również szereg kotłów grzewczych, w tym kondensacyjne, konwencjonalne, wiszące, stojące, jedno i dwufunkcyjne. W zależności od modelu – ich głównym zastosowaniem jest odpowiednie ogrzewanie danego pomieszczenia, a także podgrzewanie wody do celów użytkowych.
  • Profesjonalne systemy wentylacyjne – systemy wentylacyjne od Bosch doprowadzają stale świeże powietrze, przy czym jednocześnie odprowadzają substancje szkodliwe, nadmiar wilgoci oraz nieprzyjemne zapachy.

Z czego znany jest Bosch?

Firma Bosch może pochwalić się:

  • Innowacyjnym podejściem do ochrony środowiska naturalnego i przeciwdziałania zmianom klimatycznym – wszystkie proponowane modele urządzeń są projektowane z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko. Firma rozwija technologie zwiększające efektywność energetyczną, wykorzystując odnawialne źródła energii i promując zrównoważony rozwój.
  • Ponadprzeciętną obsługą klienta – Bosch znany jest z doskonałej obsługi klienta. Firma oferuje profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie zamówienia. Dzięki rozbudowanej sieci zaufanych dystrybutorów i serwisów klienci mogą być pewni, że ich systemy termotechniczne będą działać niezawodnie przez wiele lat.
  • Wdrażaniem nowoczesnych technologii w dziedzinie termotechniki – produkty firmy Bosch cenione są na całym świecie za jakość, niezawodność i innowacyjność. Umożliwia to zatem klientom osiągnięcie komfortu technicznego, oszczędność energii i dbałość o środowisko naturalne. Cechy te to zasługa bogatego doświadczenia w tej dziedzinie.
  • Międzynarodowym zasięgiem – Bosch Termotechnika działa na skalę międzynarodową, co sprawia, że jej produkty są dostępne na wielu rynkach na całym świecie. Oznacza to, że firma może zaoferować rozwiązania dostosowane do lokalnych warunków i potrzeb.
  • Wysoką jakością – produkty marki Bosch z serii Termotechnika cieszą się opinią najwyższej jakości i niezawodności. Firma stawia na surowe standardy jakościowe i dba o to, aby jej produkty były trwałe i bezpieczne.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments