Fotowoltaika

Baltic Energy

Kontakt

Stanisława Wyspiańskiego 25/1, 80-434 Gdańsk

570 943 392 biuro@maxsol.pl

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w fotowoltaice, której działalności przyświeca chęć zatroszczenia się o środowisko naturalne, Baltic Energy to dobry wybór. Na rynku działa ona od 2015 roku, od samego początku świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Stopniowo zwiększa zasięg swojego działania, dbając o to, aby była dostępna dla możliwie jak największej liczby klientów. Wyróżnia się kompleksową ofertą, proponując profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

W jakich obszarach działa Baltic Energy?

Firma oferuje profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Gwarantuje również ich fachową obsługę. W swojej pracy wykorzystuje zawsze kompleksowe analizy i liczne symulacje, co pozwala jej pracować na najwyższym poziomie. Decydując się na skorzystanie z jej usług, możesz liczyć również na wsparcie w procesie ubiegania się o dofinansowanie.

Najlepszym dowodem na to, na jak wysokim poziomie stoi firma Baltic Energy, jest certyfikat instalatora OZE, który wystawiony został przez Urząd Dozoru Technicznego. Posiada ona także certyfikat producenta falowników oraz optymalizatorów Solar Edge, a także ten wydawany przez firmę Corab, która obecnie jest największym działającym na polskim rynku producentem systemów montażowych przeznaczonych do instalacji solarnych.

Jak wygląda współpraca z firmą Baltic Energy?

Jeśli chcesz zlecić firmie Baltic Energy wykonanie instalacji fotowoltaicznej, pamiętaj, że pierwszym krokiem jest zawsze krótka rozmowa, która pozwala poznać Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Wyciągnięte z niej wioski pozwalają na sprawdzenie, jaki wariant jest najbardziej odpowiedni w danym przypadku. Podczas spotkania pracownik firmy omawia zapotrzebowanie na energię. Ważne jest również obejrzenie dachu, do czego wykorzystywany jest podgląd satelitarny.

Po wstępnej konsultacji przychodzi pora na spotkanie już na miejscu inwestycji. Pozwala to na wykonanie precyzyjnych pomiarów i zebranie wszystkich niezbędnych informacji, bez których przygotowanie projektu jest niemożliwe. Kolejny etap to opracowanie projektu, który uwzględnia:

  • zapotrzebowanie energetyczne;
  • wymiaru dachu.

Firma wykorzystuje profesjonalne oprogramowanie projektowe, które dedykowane jest systemom fotowoltaicznych. To właśnie dzięki temu może skutecznie przeanalizować wszystkie zacienienia, a także oszacować, na jakim poziomie będzie kształtowała się produkcja energii w przypadku instalacji wykonanej na danym budynku.

Jak wygląda pomoc w uzyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną?

Baltic Energy wspiera swoich klientów również podczas ubiegania się o dotację na wykonanie instalacji. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z jej usług, możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu:

  • wniosku;
  • biznes planu.

Pracownicy firmy będą również czuwać nad tym, aby wszystkie dokumenty zostały sporządzone i dostarczone w terminie. Dzięki temu nie musisz martwić się tym, że pieniądze do Ciebie nie trafią w związku z zaniedbaniami. Co więcej, współpracuje ona z dwoma bankami: Santander oraz BOŚ, co przekłada się na preferencyjne warunki kredytowania dla klientów. To oznacza, że nie będziesz musiał przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, a za wcześniejszą spłatę kredytu nie zapłacisz. Plusem jest również stałe oprocentowanie, a także brak wymagań w zakresie zabezpieczenia na środkach trwałych. Wszystkie formalności załatwiane są zaledwie w kwadrans. Okres spłaty, na jaki możesz liczyć, będąc klientem Baltic Energy, wynosić może nawet dwadzieścia lat.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Anetta
Anetta
2023.06.08 17:47
Ocena :
     

polecam gorąco firmę Baltic Energy i Pana Ryszrda! Fachowcy jkich mło w dzisiejszych czasach. Zależy im żeby pomóc i doradzić jak najlepiej a nie tylko wyciągnąć kasę. Są na bieząco z nowinkami w branży i posiadaja ogromną wiedze i pasje w kwestii paneli i dokumentów niezbędnych do zgłoszenia do dotacji. Porównywalismy ich oferte z innymi nie tylkop pod względem finansowym ale tez podzespołów i nie mieliśmy cienia wątpilowści decydując sie na Baltic Enegry. Polecam, raz jeszcze, prawdziwi fachowcy

Paweł X
Paweł X
2023.05.11 22:24
Ocena :
     

W 2019 wybrałem ta firmę jako dostawce instalacji fotowoltaicznej. Pan Ryszard jest prawdziwym fachowcem i pasjonatem w swojej dziedzinie. Omówiliśmy szereg różnych rozwiązań i zdecydowaliśmy się na najbardziej optymalny. Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na rozbudowę sieci i bez wahania wróciłem do Baltic Energy. Pan Ryszard załatwił za mnie wszystkie formalności. Pracownicy pojawli się ma montażu zgodnie z ustaleniami, konsultowali wszelkie watpilowosci i działali bardzo sprawnie mimo nie dopisujacych warunków pogodowych. Polecam tez handlowca Pana Marka. Prawdziwi eksperci w swojej branży.