Fotowoltaika

Avia Solar

Kontakt

ul. Norwida 2, 80-280 Gdańsk

509 109 999 kontakt@aviasolar.pl

wyspecjalizowana w świadczeniu usług elektrycznych, a także w montażu fotowoltaiki umożliwiającej produkcję energii elektrycznej na użytek gospodarstw domowych, lokali komercyjnych, gospodarstw rolnych. Jakie jeszcze technologie dostarcza marka Nita, dlaczego warto zwrócić uwagę na kwalifikacje ekspertów branży Odnawialnych Źródeł Energii, w czym tkwi największy potencjał współpracy.

 • PANELE FOTOWOLTAICZNE
 • FARMY FOTOWOLTAICZNE
 • ZIELONA ENERGIA
 • PROJEKTY WIELKOSKALOWE

Oferta Avia Solar

Avia Solar od niemal trzech dekad wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego potencjalnego klienta, proponując dokładnie przemyślane oraz kompleksowe rozwiązania energetyczne, stworzone pod potrzeby nabywców zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Nie straszne jej realizacje dedykowane rolnikom czy instytucjom publicznym. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką, w tym także doradztwo, projektowanie i wykonawstwo instalacji. Po jej stronie leży także monitorowanie oraz serwis systemów fotowoltaicznych. Niepodważalnym atutem Avia Solar jest również wsparcie ekspertów na każdym etapie procesu oraz dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności – czy to w zakresie technicznym, czy prawnym, czy też finansowym.

Dlaczego fotowoltaika z Avia Solar?

Grupa Avia Solar może pochwalić się:

 • Szeroką ofertą, która obejmuje nowoczesne rozwiązania dla domów i firm. Ich celem jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz wysoka oszczędność na rachunkach za energię elektryczną.
 • Doświadczonym zespołem, charakteryzującym się dogłębną znajomością specyfiki branży, co potwierdzają zarówno eksperci umysłowi, jak i prawnicy fizyczni, czyli ekipy montażowe. Kadra pracownicza posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, a swoją prace wykonuje niezwykle dokładnie i sumiennie.
 • Nieustannym doskonaleniem dostarczanych produktów oraz rozszerzaniem swoich usług, wyznaczając tym samym standardy w ramach dostaw energii elektrycznej, odnawialnych źródeł energii czy gazu.
 • Wysoką jakością sprzedawanych paneli słonecznych oraz podzespołów z renomowanych firm, takich jak LG, JA Solar, Solis czy Huawei, Jinko, Solax Power, Solar Edge i wiele innych. Sprzęt ten zapewnia długą żywotność oraz wysoką wydajność systemów fotowoltaicznych. Zalicza się tu również wysoka moc modułów, których zadaniem jest zapewnienie dużej ilości pozyskanej energii – na stronie znaleźć można moduły od 340 do 390 W.
 • Ogromnym zaangażowaniem w ekologię i ochronę środowiska naturalnego, co objawia się promowaniem energii odnawialnej jako źródła czystej energii.
 • Setkami pozytywnych komentarzy od zaufanych klientów, którzy podkreślają precyzyjność oraz sprawność obsługi na poziomie teoretycznym oraz praktycznym.
 • 25-letnią gwarancją na moduły fotowoltaiczne, 10-letnią dla introwerterów oraz systemów mocowań.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

4 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
2023.08.24 15:53
Ocena :
     

Mam mieszane uczucia. Finalnie jestem zadowolony ale perturbacja po drodze troche napsuły nam nerwów. Szybka wycena, konkretne doradztwo. Niestety później było już pod górkę. Nieregularny kontakt, problem z dostępnościa zaoferowanych nam sprzętów. Na szczęście mimo trochę wydłużonego czasu operacyjnego wszystko zakończyło sie sukcesem. Polecam ale odtrzegam, że potrzebne jest trochę cierpliwości.

Asia
Asia
2023.06.08 17:40
Ocena :
     

Polecam! Jest to jedyna firma, ktora obdarzyłam zaufaniem i zdecydowałam sie na wykonanie instalacji paneli na domu moich rodziców. Rodzice długo sie wahali i nie byli przekonani do takliego rozwiązania ale wystarczyło jedno spotkanie z doradzca z Avia solar żeby zczeli na serio zastanawiać sie nad instalacja. Solidnym argumentem była długa gwarancja na podzespoły oraz to, że oferuja je znanych, sprawdzonych marek a nie firm krzaków czy chińskich podróbek. Monteży działali bardzo sprawnie i profesjonalnie. Formalności w kwestii dofinansowania tez mieliśmy z głowy. Polecam niezdecydopwanym.