Fotowoltaika

Aslandi

Kontakt

Jastrzębska 76a, 44-300 Wodzisław Śląski

727 929 398 biuro@aslandi.pl

Jeśli myślisz o instalacji fotowoltaicznej, a jednocześnie chcesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa w tym zakresie, usługi firmy Aslandi to dobry wybór. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo, które wspiera swoich klientów w uzyskaniu maksymalnej efektywności energetycznej. Oferuje nie tylko montaż i serwis instalacji. Jeśli zdecydujesz się postawić na usługi Aslandi, możesz mieć pewność, że pracownicy zajmą się kompleksową obsługą dokumentacji, a także pomogą Ci w uzyskaniu dotacji.

  • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
  • POMPY CIEPŁA
  • KLLIMATYZACJA
  • FOTOWOLTAIKA DLA FIRMY

Czym Aslandi wyróżnia się na rynku?

Jeśli szukasz firmy, która nie tylko montuje instalacje, ale również edukuje w tym zakresie, jasno pokazując, jak przebiega cały proces, Aslandi jest dla Ciebie. Od samego początku swojej działalności firma nagrywa filmy, w których w zrozumiały dla klientów sposób wyjaśnia, jak wygląda montaż paneli. Wszystko tłumaczone jest krok po krok. To świetnie pokazuje, z jakimi specjalistami mają do czynienia klienci. Jeśli chcesz, taki filmik może powstać również podczas pracy nad Twoją instalacją!

Co zyskasz, decydując się na skorzystanie z usług firmy Aslandi?

Odnawialne źródła energii to przede wszystkim sposób na to, aby uwolnić się od wysokich rachunków za energię elektryczną. Jeśli chcesz cieszyć się niezależnością na tym polu, zależy Ci na pewności, że wszystkie formalności zostaną załatwione za Ciebie, Aslandi to dobry wybór. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę, zostanie Ci przydzielony indywidualny doradca, który będzie opiekował się Tobą przez całą inwestycję. W razie jakichkolwiek pytań rozwieje Twoje wątpliwości. To również on odwiedzi Cię, porozmawia z Tobą po to, aby poznać oczekiwania i preferencje, a następnie zajmie się znalezieniem najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Pamiętaj, że każdy dom jest innymi. Dlatego Aslandi stawia na indywidualne dopasowanie instalacji. Jednocześnie dba o zachowanie estetyki budynku.

Czy tylko fotowoltaika?

Firma Aslandi to nie tylko instalacji fotowoltaiczne. Zajmuje się ona również montażem pomp ciepła, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych źródeł ogrzewania. Pamiętaj, że współpracuje ona z firmą Panasonic – jednym z lepszych producentów sprzętów wykorzystywanych dzisiaj w systemach grzewczych. Bez względu na to, czy powierzysz firmie Aslandi montaż paneli fotowoltaicznych, czy pompy ciepła, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak, jak należy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

4.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
2023.08.24 15:43
Ocena :
     

Polecam!!! Instalacja fotowoltaiczna na nowym budynku. Prawdziwi fachowcy!!! Wszystko działa jak trzeba od 2 lat!!! Bezproblemowy montaż, wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Kontakt super, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. widać, że znaja sie na tym co robią i to lubia!!!

Martyna
Martyna
2023.06.08 17:30
Ocena :
     

Dzień dobry, chciałabym polecić firmę Aslandi. Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na pakiet- pompa ciepła, panele fotowoltaiczne oraz klimatyzacja. Ważne było dla nas aby jedna firma zajęła sie tymi wszystkimi tematami. Naszą osobą była pani Patrycja, której profesjonalizm i zaangażowanie oceniam na 6+. Ekipy montujące rewelacyjnie znały sie na rzeczy a montaż przebiegł dokładnie i czysto. Młodzi i pełni pasji ludzie, którzy z sercem podchodzą do swojej pracy i pasji. Polecam!