Firma OZE

Arca Solar

Kontakt

ul. Aleksandra Puszkina 80
92-516 Łódź

573 580 000

Firma Arca Solar Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Puszkina 80, 92-516 Łódź, to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, specjalizujące się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych. Można się z nimi skontaktować telefonicznie pod numerem +48 573 580 000​​.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • FARMY OZE

Arca Solar zajmuje się realizacją szerokiego zakresu projektów fotowoltaicznych, w tym instalacji dla domów jednorodzinnych, zakładów produkcyjnych, farm fotowoltaicznych, a także instalacji dla spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot. Firma oferuje kompleksowe usługi, począwszy od projektowania, przez budowę, aż po serwis techniczny po zakończeniu instalacji. W zakresie oferty znajdują się zarówno małe instalacje PV do 50kWp, jak i duże farmy fotowoltaiczne o mocy powyżej 10MWp​​​​.

Klientom Arca Solar oferuje się również możliwość uzyskania 5-letniego ubezpieczenia oraz kredytowania na całą instalację. Dodatkowo, firma gwarantuje 25 lat gwarancji na wybrane panele i 10 lat gwarancji na inwertery. W ofercie znajdują się również punkty ładowania pojazdów elektrycznych​​.

Arca Solar korzysta z produktów renomowanych producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych, zapewniając wysoką jakość komponentów swoich instalacji. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy podkreślają profesjonalizm i jakość wykonanych przez nią instalacji​​.

Podsumowując, Arca Solar to firma oferująca szeroki wachlarz usług w zakresie fotowoltaiki, gwarantująca profesjonalne podejście, nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość wykonania.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 0 )

Dodaj opinie

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
0 opinie
Inline Feedbacks
View all comments