Fotowoltaika

Arago Green

Kontakt

Podgórna 82A, 87-300 Brodnica

600 991 359 kontakt@arago.green

Arago Green to firma związana z zieloną energią i transformacją budynków w technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Postępujący kryzys energetyczny zmusza wielu inwestorów do poszukiwania alternatywnych metod zasilania budynków i wielu nowoczesnych urządzeń występujących w gospodarstwach domowych, czy lokalach usługowych/komercyjnych. Co warto wiedzieć o kwalifikacjach marki Arago Green, czy inwestycja w panele słoneczne, pompy ciepła lub inne zielone technologie dalej się opłaca? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje uzasadniające nawiązanie współpracy z ekspertami ekologicznego zasilania obiektów.

  • FOTOWOLTAIKA
  • POMPY CIEPŁA
  • ELEKTROMOBILNOŚĆ
  • MAGAZYNY ENERGII

Jak kształtuje się oferta Arago Green i czy to rozwiązania konkurencyjne dla inwestora?

Arago Green porusza się efektywnie w obszarze fotowoltaiki, pomp ciepła, elektromobilności. Dodatkowe możliwości to projektowanie magazynów energii chroniących nieruchomość przed nagłą utratą zasilania. Takie budynki działają właściwie w sposób nieprzerwany i mogą wytrzymać prawdziwy kryzys. Arago Green stawia na nieustanny rozwój kwalifikacji, na promocję zielonej energii na gruncie społeczeństwa obywatelskiego, na dzielenie się realnymi osiągnięciami z potencjalnymi inwestorami. Rozwój energetyki obywatelskiej i prosumenckiej postawy przekłada się na zmianę wielu zachowań, także klasycznych dostawców prądu.

W jaki sposób OZE przekłada się na funkcjonowanie inwestorów?

Zielone instalacje OZE charakteryzujące się coraz większą wydajnością, chociażby z panelami przekraczającymi 20% wydajności to szansa na osiągnięcie znacznej przewagi konkurencyjnej przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów energii. Wielu użytkowników paneli słonecznych dostrzega, że produkuje więcej energii niż faktycznie potrzebuje, a to umożliwia przekazanie nadwyżki do sieci, żeby później odzyskać pewną jej wartość. Z drugiej strony wystarczy dokupić energochłonne urządzenia i zasilać je bez większych problemów i utraty płynności. Chcesz postawić dodatkowy klimatyzator, a może podpiąć pod panele pompę ciepła? Nic nie stoi na przeszkodzie.

Komu Arago Green świadczy usługi związane z fotowoltaiką?

Arago Green proponuje instalacje paneli słonecznych dla osób fizycznych, biznesu i rolnictwa. Główne cele instalacji to niższe rachunki, zabezpieczenie gospodarstw domowych przed drastycznymi, właściwie sterowanymi odgórnie, politycznie podwyżkami cen, uzyskanie większej zgodności energetycznej budynku w długoterminowej perspektywie wdrożenia Zielonego Ładu wymuszanego stopniowo przez instytucje unijne. Wszystkie instalacje OZE wpływają na wzrost wartości nieruchomości i zwracają się po mniej więcej siedmiu latach. Warto jednak, żebyś rozpocząć prowadzenie statystyk produkcji energii tuż po wykonaniu certyfikowanego montażu. To najlepsza praktyka.

Biuro obsługi klienta Arago Green działa pod aktualnym numerem 600 991 359 i udziela bezpłatnych konsultacji wstępnie zainteresowanym współpracą. Przez stronę firmową zapoznasz się od razu z warunkami wykonania instalacji PV, pompy ciepła i przejrzysz listę usług dodatkowych.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 5 )

Dodaj opinie

3.2 5 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
5 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2023.12.05 19:14
Ocena :
     

Firma, której zależy tylko na złapaniu klienta, a raczej przytuleniu pieniędzy, a później pozostawienie go samemu sobie. Pieniądze przyjęli chętnie i wtedy potrafili kontaktować się z klientem, ale jak zaczyna się problem nagle telefon milczy. Na poślizg montażu pompy można przymknąć oko, ale na pozbawienie ciepła na 4 dni już nie. Zero kontaktu, zbywanie klienta smsami, że się oddzwoni. Pan kierownik zdziwiony, że klient domaga się kontaktu i wyjaśnienia sprawy. Uszkodzona część miała zostać wysłana w środę (15.03), na stronie kuriera widnieje tylko jako przygotowana do wysyłki, co daje kolejny dzień bez ciepła. Omijać szerokim łukiem.

Aleksander Sava
Aleksander Sava
2023.12.04 17:29
Ocena :
     

Zdecydowanie nie polecam. Handlowcy podając się za przedstawiciela urzędnika Ochrony Środowiska próbuje wzbudzić zaufanie potencjalnego klienta. Co chciałbym przypomnieć jest karalne 😊 Na spotkaniu wychodzi na jaw że jest pracownikiem owej firmy. Wałek i oszustwo. Jak firma już na starcie wciska kit to później na pewno będzie gorzej.

NIE POLECAM!

Sławek
Sławek
2023.08.24 15:20
Ocena :
     

Dzien dobry. Chciałbym polecic firme Arago Green. Zadecydowalismy sie kupic od nich panele fotowoltaiczne. Ogólnie jestesmy zadowoleni. Bardzo miła obsługa klienta, profesjonalny dobór parametrów sprzetu. Mały minus za dwukrotne przekładanie terminu montazu. Sam montaż profesjonalny i sprawny. Gdyby nie zmiany terminu to na pewno dałbym 5 gwiazdek.

Bronisława
Bronisława
2023.06.08 17:22
Ocena :
     

Witam polecam, wspolprace z ta firma. bardzo kompetentni przedstawiciele, wiedza o co chodzi i jak. Montaz pompy i paneli w bardzo szybkim terminie a nawet przed czasem. Insatalacja jest super wydajna i bezpieczna. Wytlumaczyli mi jak to dokladnie dziala nawet przyjechali po montazu i pokazali i wyjasnili dokladmnie jak to wyglada u m,nie. Zglosili papiery na dotacje. Polecam Bronisława

Monika K
Monika K
2023.05.31 14:47
Ocena :
     

Zielona energia to przyszłość więc doszliśmy do wniosku że im szybciej się z nią "dogadamy" tym lepiej dla nas i srodowiska. Zaczęliśmy od termomodernizacji budynku tzn wymianę źródła ogrzewania na pompę ciepła. Chwilę później zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne z magazynem energii. Wszystko kompleksowo załatwiła firma Arago. Oferta od samego początku była konkurencyjna. Pan Michał doradca wyczerpał temat w każdy możliwy sposób odpowiadając na nasze liczne pytania. Doradził w wyborach, jest 100% profesjonalista w swoim fachu. Montaż pompy a później paneli i magazynu bardzo sprawny, szybki i co najważniejszy terminowy. Wszystkie zgłoszenia i wnioski zrobione na czas. Jeśli komuś zależy na wydajnosci, jakości oraz bezpieczeństwie to tylko firma Arago.