Fotowoltaika

Alians OZE

Kontakt

Cybernetyki 19b, 02-677 Warszawa

22 357 45 00 info@alians-oze.pl

Mająca wieloletnie doświadczenie zarówno w branży energetycznej, jak i budownictwie, przemyśle i rolnictwie firma Alians OZE Fotowoltaika, która obecnie zajmuje się świadczy swoje usługi dla wszystkich wybierających alternatywne sposoby pozyskiwania energii. Oferuje montaż instalacji fotowoltaicznej, zapewniając niezależność od dostawców energii. Od samego początku swojej działalności wykorzystuje komponenty pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów. Dzięki temu każda wykonana instalacja to inwestycja, która w idealnym stanie posłuży długie lata.

 • FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
 • POMPY CIEPŁA
 • WYCENA FOTOWOLTAIKI
 • SERWIS I MYCIE FOTOWOLTAIKI

Do kogo kieruje swoją ofertę firma Alians OZE Fotowoltaika?

Z usług firmy mogą korzystać:

 • prywatne gospodarstwa domowe;
 • gospodarstwa rolne;
 • klienci biznesowi.

Jej oferta to nie tylko mikroinstalacje, które już na dobre wpisały się w polski krajobraz, ale również duże farmy fotowoltaiczne. Niezależnie od wielkości inwestycji pracownicy zawsze pomagają klientom w wyborze najlepszej oferty, która idealnie wpisuje się w posiadane przez nich potrzeby. Warto dodać, że z jej usług możesz skorzystać niezależnie od miejsca zamieszkania. Alians OZE Fotowoltaika podejmuje się bowiem realizacji na terenie całego kraju – nawet duża odległość nie jest dla tej firmy żadną przeszkodą.

Dlaczego warto skorzystać z usług właśnie tej firmy?

Decydując się na usługi tej firmy, pamiętaj, że dysponuje ona naprawdę szeroką ofertą produktów. Wybierając je, zapewnisz sobie komfort energetyczny, a także obniżysz wysokość rachunków za prąd. To oznacza naprawdę duże oszczędności. Niewątpliwym atutem jest kompleksowość usługi. Firma wykonuje niezbędny audyt, wspiera swoich klientów w ubieganiu się o dofinansowanie, przeprowadza montaż, oferuje serwis. Klienci mogą skorzystać również z fachowego doradztwa, jeśli są zainteresowani również innymi produktami energetycznymi. Niewątpliwym jej atutem są doświadczone ekipy montażowe, które pracują sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. To oznacza, że instalacje fotowoltaiczne montowane są według uzgodnionego z klientem planu. Firma bardzo duży nacisk kładzie na terminową realizację.

Jakie projekty zrealizowała firma Alians OZE Fotowoltaika?

Firma ta może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Montowała panele fotowoltaiczne między innymi w:

 • Jabłonowie;
 • Warszawie;
 • Gdańsku;
 • Wyszkowie.

Na swoim koncie ma realizacje różniące się mocą instalacji. To oznacza, że jest to doświadczona firma, która jest w stanie wpisać się w potrzeby i oczekiwania różnych grup klientów.

Co obejmuje usługa serwisowa?

W ofercie Alians OZE Fotowoltaika znajduje się nie tylko montaż instalacji, ale również profesjonalna usługa serwisowa. Obejmuje ona wszystkie niezbędne prace, dzięki którym panele mogą działać niezawodnie przez lata. W grę wchodzi między innymi:

 • kontrola ogólnego stan konstrukcji;
 • sprawdzenie szczelności miejsc, w którym instalacja styka się z dachem;
 • kontrola zabrudzenia paneli;
 • sprawdzenie stanu okablowania.

Firma przeprowadza również przegląd części elektrycznej, wykonuje również pomiar rezystancji uziemienia. Świadczy także usługi w zakresie mycia instalacji modułów. Wprawdzie w zdecydowanej większości przypadków fotowoltaika nie wymaga czyszczenia, ale zdarza się, że występujące lokalnie zapylenia są na tyle duże, że odbijają się one na pracy całego systemu. Jeśli zauważysz, że Twoja instalacja nie wygląda najlepiej, możesz skorzystać z usług firmy Alians OZE Fotowoltaika. Przeprowadzana ona profesjonalne czyszczenie, bazując na sprzęcie renomowanej marki Lehmann QLEEN.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

4.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
Wojciech
2023.08.24 15:10
Ocena :
     

Polecam! Ogólnie jestem zadowolony ale było kilka małych niedociągniec stad 4 gwiazdki. Pompa i panele działaja bez problemów, cała ekipa bardzo fachowa i profesjonalna. Obsługa klienta delikatnie do poprawki ale to naprawde detale. Fachowa wiedza u kazdego z ekipy, czuć i wida, ze znaja sie na tym co robią.

Karol
Karol
2023.06.08 17:14
Ocena :
     

Super doradztwo od samego początku. Od przygotowania projektu do realizacji. pozdrawiamy Pana Huberta 🙂 Cała sprawe z instalacją tj projekt, montaż i dofinansowanie udało sie zamknac w niecałe dwa miesiące. instalacja działa od ponad roku i jestem zadowolony. Swietna ekipa montująca, bardzo sprawna i dokłądna. Fachowcy przez duże F. Konfoguracja aplikacji do falownika to było karkołomkne zadania ale z pomocą ekipy z Aliansa jakoś się udało. Polecam!