Fotowoltaika

Agri Sun

Kontakt

Adres firmy: ul. Spacerowa 12, 84-123 Widlino

666 873 406 biuro@agri-sun.com

Agri – Sun to firma działająca na rynku fotowoltaicznym od 2012 roku. Jej obszar działania to głównie województwo pomorskie. Od ponad 10 lat oferuje swoim klientom nietuzinkowe rozwiązania, oparte w dużej mierze na energii odnawialnej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się nie tylko w sprzedaży solidnych i nowoczesnych produktów, ale też oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu oraz serwisu istniejących instalacji.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • KOTŁOWNIE NA PELLET
  • REKUPERACJA

Szeroka oferta Agri – Sun

Agri – Sun działa na rynku energii odnawialnej jako dostawca i wykonawca systemów fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Co więc oferuje przedsiębiorstwo?

  • sprzedaż i instalację urządzeń prądotwórczych oraz grzewczych, w tym pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, systemów rekuperacji, kolektorów solarnych i wielu innych systemów ogrzewania
  • najwyższą jakość sprzedawanych towarów – wszystko dzięki współpracy z zaufanymi firmami, takimi jak Sofar Solar, Solar Edge, TrinaSolar, Ja Solar, Longi Solar i wiele innych
  • ekipę wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników – zarówno biurowych, jak i fizycznych, których zadaniem jest profesjonalne doradztwo, przygotowanie kompleksowej dokumentacji, szybki i efektowny montaż oraz techniczna pomoc na każdym etapie projektu, a przede wszystkim dostosowanie instalacji do indywidualnych potrzeb klienta
  • fachowe wsparcie przy załatwianiu formalności z ekokredytami oraz przy pozyskiwaniu różnego rodzaju dofinansowań
  • serwis gwarancyjny istniejącej instalacji
  • najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, oparte na bezpiecznym i precyzyjnym użytkowaniu, w tym rozbudowane monitorowanie i zarządzanie instalacjami

Agri – Sun a ekologia

Za wyborem firmy Agri – Sun w dużej mierze przemawia zrównoważony rozwój, a także dbałość o ekologię i środowisko. Zarówno właściciele firmy, jak i cały zespół dbają o to, aby każdy z ich potencjalnych klientów miał szansę produkować energię na własną rękę z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Głównym celem Agri – Sun jest uniezależnienie się od zewnętrznych producentów energii oraz zredukowanie do minimum gazów cieplarnianych. Firma aktywnie wspiera także inicjatywy proekologiczne oraz edukuje społeczeństwo, przedstawiając im największe zalety wynikające z instalacji fotowoltaicznej oraz montażu pomp ciepła. Dodatkowo Agri – Sun należy do aktywnych członków programu Czyste Powietrze, czym zachwyca wielu zwolenników przyrody.

Realizacje

Firma Agri – Sun od ponad 10 lat dostarcza swoim klientom rewelacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Potwierdzeniem ich pracy są liczne zdjęcia na różnorodnych stronach internetowych oraz pozytywne opinie klientów. Można tam znaleźć fotografie z montażów wykonywanych u prywatnych klientów, ale także z realizacji dla firm czy gospodarstw rolnych. Z poleceń nabywców wynika zaś, że Agri – Sun cechuje duże zaangażowanie, solidność oraz rzetelność na każdym etapie współpracy.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 2 )

Dodaj opinie

4.5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
2 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
2023.08.24 15:06
Ocena :
     

Witam, polecam ta firme. Jestem zadowolony z przedstawionej mi oferty, czasu realizacji, technologii i montażu. Mam od nich pompe ciepła kupiona działała cala zime bez zarzutu. Jeden mały minus za to że czasami trzeba było ich ścigać żeby coś potwierdzić albo sir dopytać. Ogólnie jestem zadowolony i będe ich polecac dalej.

Mati
Mati
2023.06.08 17:09
Ocena :
     

Z czystym, sumieniem i gorąco polecam. Znaja sie na rzeczy a zakup i montaz pompy ciepła i instalacji to najlepsza decyzja jaka mogłem podjąc podczas remontu starego domu. Mega miła i fachowa obsługa. Fotowoltaika zamontowana sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Wszystko działa jak powinno. Polecam wszystkim wahajacvym sie i nie przekonanym do takiej formy bycia eko. Wasz portfel wam za to podziekuje w przyszłosci.