Firma OZE

4eco

Kontakt

Zagnańska 153, 25-563 Kielce

533 012 231 biuro@4-eco.pl

Nita to firma wyspecjalizowana w świadczeniu usług elektrycznych, a także w montażu fotowoltaiki umożliwiającej produkcję energii elektrycznej na użytek gospodarstw domowych, lokali komercyjnych, gospodarstw rolnych. Jakie jeszcze technologie dostarcza marka Nita, dlaczego warto zwrócić uwagę na kwalifikacje ekspertów branży Odnawialnych Źródeł Energii, w czym tkwi największy potencjał współpracy.

  • PANELE FOTOWOLTAICZNE
  • POMPY CIEPŁA
  • FARMY OZE
  • KLIMATYZACJA

Co warto wiedzieć o 4 ECO – czyli omówienie podstawowych informacji o firmie

4 ECO to marka dysponująca 80 wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi, co przekłada się na płynną obsługę inwestorów zainteresowanych częściowym uniezależnieniem od dostaw energii elektrycznej lub właściwie osiągnięciem pełnej niezależności energetycznej. Ekipy montażowe realizują ponad 600 instalacji w ciągu miesiąca, więc to wynik mocno konkurencyjny i prowadzący do stałego doskonalenia know how. 49 oddziałów dostępnych w kraju to znacznie łatwiejszy kontakt dla klientów zainteresowanych bezpłatnymi konsultacjami technicznymi. Oczywiście możesz też napisać do firmy 4 ECO maila lub zadzwonić. 4 ECO to firma związana szczególnie z Kielcami, konkretnie od 2018 roku i regionem i wyspecjalizowana w estetycznych wdrożeniach paneli fotowoltaicznych w praktycznie dowolnych warunkach technicznych. Inne popularne oddziały przyjmują klientów w Warszawie, Krakowie i Katowicach.

Z jakich pozycji składa się oferta 4 ECO i co warto wiedzieć o normach dofinansowania

  • panele słoneczne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych,        
  • pompy ciepła na gwarancji, estetyczny wygląd, ciche urządzenia w pełni ekologiczne,  
  • wentylacja, rekuperacja – świeże i zdrowe powietrze w domu bez otwierania okien,
  • maty grzewcze, znacząco wpływające na koszt ogrzewania nieruchomości,
  • klimatyzacja – chłodzenie lub grzanie w zależności od sezonu,  
  • elektromobilność, wsparcie dla właścicieli samochodów elektrycznych.            

4 ECO zapewnia instalacje certyfikowanych paneli słonecznych w maksymalnie 2 dni robocze, bez znacznej ingerencji technicznej w budynek. To zapewnia właścicielowi większą elastyczność i podnosi realnie wartość budynku.

Jak finansować inwestycję w OZE?

4 ECO doradza w zakresie pozyskania ulgi termomodernizacyjnej, przy klasycznych dotacjach i bierze na siebie niezbędne formalności. Klient nie musi martwić się nawet o zrozumienie prawa związanego z dotacjami. Otrzyma wskazówki od ekspertów. Dotacje dotyczą osób fizycznych (klientów indywidualnych, mniejszych inwestorów), właścicieli działalności gospodarczych, rolników przechodzących przez transformację energetyczną gospodarstwa. Najpopularniejsze opcje finansowania to Czyste Powietrze, program Moje Ciepło lub Mój Prąd 4.0 i ulga termomodernizacyjna.

Z firmą 4 ECO skontaktujesz się pod aktualnym numerem telefonu 533 012 231 lub w 49 oddziałach na terenie całego kraju. Praktyczne przykłady realizacji znajdują się natomiast na stronie firmowej.

Poproś o ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
DOM

Opinie ( 3 )

Dodaj opinie

5 3 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
Ocena
3 opinie
Inline Feedbacks
View all comments
Patipat
Patipat
2023.05.31 14:25
Ocena :
     

Polecam! Zdecydowaliśmy się na full pakiet tzn pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, rekuperacja, kilmatyzacja i magazyn energii. Zależało nam na ekologii naszego nowo budowanego domu oraz na możliwie samowystarczalności. Inwestycja zwraca się z każdym kolejnym dniem. Począwszy od pierwszych konsultacji do montażu mogę szczerze zarekomendować tą firmę. Na każdym kroku absolutny profesjonalizm, dokładność, cierpliwość do wymagających klientów oraz ekspresowy czas reakcji. Pomogli nam także ze stosami dokumentów niezbędnych do zdobycia dofinansowania. Polecam z ręką na sercu wszystkim a zwłaszcza osobom dla których nie jest obojętny los naszej planety.

Szymon
Szymon
2023.05.10 23:03
Ocena :
     

Bardzo polecam ta firmę. Szybki montaż i bardzo przystępne ceny.

Karol
Karol
2023.04.25 16:58
Ocena :
     

super firma!