Zielone Pogotowie dołączyło do rodziny OZE Projekt

Zieleń, otoczenie przyrody, niezwykła dbałość o rośliny, krzewy i inne nasadzenia – to elementy, o które z pełnym zaangażowaniem i pasją dba Grzegorz Majda –  właściciel Zielonego Pogotowia. Dzięki swojej miłości do otaczającego go świata stworzył miejsce, w którym każdy może odnaleźć pomoc i podpowiedzi dotyczące zakładania, prowadzenia ogrodu, a także dbania o niego, tak aby przez wiele lat rosły w nim zdrowe, silne rośliny.

Pan Grzegorz ma ogromne doświadczenie nie tylko w prowadzeniu firmy – co robi od prawie 30 lat – ale przede wszystkim w dbaniu z miłością o naturę. 10 lat temu rozpoczął prace porządkujące na terenie pełnym dzikiej natury. Na własnym ogrodzie przetestował co jest dobre dla natury, co się sprawdza, a co nie. Postawił na ekologiczne rozwiązania, które promuje udzielając dobrych rad innym. Jak sam mówi, chce zaoszczędzić pasjonatom ogrodnictwa czas i pokazać, że naturalne rozwiązania nie tylko sprawdzają się, ale przede wszystkich wspaniale rozwijają środowisko. Temu, co robi oddaje część siebie. Dlatego praca stała się jego pasją, a profesjonalizm połączony z ogromną czułością i gościnnością tworzą miejsce, w którym setki tysięcy osób odnajduje odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Zaraża innych miłością do natury, do ekologicznych rozwiązań, ratuje ogrody tysięcy osób, oddaje całe swoje serce przyrodzie i chce dla niej wszystkiego, co dobre.

Pan Grzegorz dba o to, aby teren zachował mnóstwo swojej naturalności. Zainwestował w ekologiczną oczyszczalnię, zrobił retencję wody, a teraz postanowił zadbać o dostarczanie energii prosto ze słońca. Jako firmę, która zrealizuje jego plan i inwestycję w odnawialne źródła energii wybrał właśnie nas – OZE Projekt.

Połączyła nas miłość do środowiska i otaczającego świata.  Połączyła nas pasja do tego, co robimy, pełne zaangażowanie oraz wiara w tworzenie zdrowego otoczenia i wspólnej, wyjątkowej przyszłości.

Instalację fotowoltaiczną o mocy 6 kWp zamontowaliśmy w miejscowości Sumin, na dachu budynku znajdującego się na urokliwym ranczu otoczonym przez lasy, pola i stawy. Będzie ona wspierała to miejsce zaopatrując je w energię pochodzącą z odnawialnych źródeł, dzieki czemu zmniejszą się rachunki za prąd Pana Grzegorza, a zaoszczędzone pieniądze będzie mógł inwestować w otoczenie. Jak sam mówi, marzy o miejscu, w którym rodzina: dzieci i wnuki, będą mogli spędzać swój wolny czas.

Dzięki naszemu działaniu wpisaliśmy się w naturę pokazując, że energia ze słońca współgra ze środowiskiem i jest dopełnieniem ogrodu pełnego rozwijającego się życia.

Chcesz produkować własny i tani prąd, jak Pan Grzegorz z Zielonego Pogotowia oraz dbać przy tym o środowisko? 

Zainwestuj w fotowoltaikę! Zostaw nam swój numer. Zadzwonimy! 

Call Now Button

DZIĘKUJEMY ZA SKORZYSTANIE Z FORMULARZA!
W NAJBLIŻSZYM CZASIE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM