Wysokie rachunki za prąd zimą? Zainwestuj w fotowoltaikę!

Wysokie rachunki za energię zimą oze projekt

Zimą zwykle płacimy wysokie rachunki za prąd. Wynika to z faktu, że dni są coraz krótsze, a ze względu na niesprzyjającą często pogodę więcej czasu spędzamy w domu. Czy możemy jednak sprawić, że kwoty jakie płacimy zakładowi energetycznemu pozostaną takie same jak latem? Zdecydowanie tak! Dzięki inwestycji  w fotowoltaikę, przez cały rok możemy płacić rachunki na poziomie kilkunastu złotych miesięcznie.

Z czego wynikają wyższe rachunki za prąd zimą?

Nawet nieznacznie wyższe zużycie energii elektrycznej w ciągu jednego okresu rozliczeniowego sprawia, że kwoty na rachunku są wyraźnie wyższe. Niestety w niektórych okresach roku, do którego bez wątpienia należy zima, prądu zużywamy wyraźnie więcej. Co ma na to wpływ? Przede wszystkim znacznie krótszy okres, w którym na niebie jest słońce. W praktyce oznacza to, że o wiele wcześniej musimy zapalać światło, przez co zużywamy więcej energii. Niesprzyjająca pogoda sprawia również, że nie spędzamy już tak chętnie czasu na świeżym powietrzu. W zamian za to przebywamy w domu, oglądając w tym czasie telewizję czy korzystając z komputera. Długie zimowe wieczory sprzyjają również kulinarnym szaleństwo. Niestety urządzenia takie jak piekarnik czy płyta indukcyjna potrafią w znacznym stopniu wpłynąć na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Jak pozbyć się wysokich rachunków za prąd zimą?

Czy istnieje sposób, dzięki któremu można sprawić, że zimą rachunki za prąd nie będą wyższe niż latem? Bez wątpienia! Co ważne, możemy obniżyć rachunki, które do Ciebie trafiają zarówno zimą, jak i latem. I to nawet o 90%. W jaki sposób? Wszystko dzięki instalacjom fotowoltaicznym. Inwestując we własną elektrownię w stu procentach jesteśmy w stanie uniezależnić się od kosztów energii oraz jej stałych podwyżek. Dzięki temu jedyne opłaty na naszym rachunku, to tak zwane koszty stałe. Ile zatem może wynosić rachunek po założeniu instalacji fotowoltaicznej? Często jest to mniej niż 20 zł miesięcznie.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem instalacji fotowoltaicznej w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, skontaktuj się z naszym specjalistą w sowim regionie. Podczas darmowego spotkania przygotujemy szczegółową wycenę, zaprojektujemy instalację oraz przedstawimy wszystkie korzyści i sposoby finansowania.

Call Now Button