Wygraj pobyt w ośrodku agroturystycznym w sercu Mazur!

Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Tym razem nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla całej rodziny w ośrodku agroturystycznym w Zyndakach niedaleko Mrągowa, z którym wiąże się wyjątkowa historia.

Miejsce, do którego dzięki nam możecie się udać, należy do Pani Mirki. To jedna z naszych pierwszych Klientek, która współpracę z naszą firmą rozpoczęła już trzy lata temu. Jest to wyjątkowe miejsce na Warmii i Mazurach, gdzie w bliskości jezior, rzeki Krutyni możecie odpocząć od codzienności i spędzić niezapomniany weekend z rodziną. Nie lada atrakcją w gospodarstwie agroturystycznym u Pani Mirki są alpaki oraz kozy, a przesympatyczna gospodyni przygotowując wspaniałe posiłki rozpieści nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

W Zyndakach jest nie tylko sielsko, ale również i ekologicznie. Na terenie jej ośrodka wybudowaliśmy instalację fotowoltaiczną, która produkuje zieloną energię elektryczną. Na tym nie zakończyły się jednak nasze wspólne działania. Pani Mirka niedawno ponownie skorzystała z naszej oferty i zaufała OZE Projekt po raz kolejny. Tym razem w celu montażu pompy ciepła – ekologicznego i całkowicie bezobsługowego źródła ciepła. Jesteście ciekawi, jak działają te urządzenia? Interesuje Was, czy tego typu miejsce może być prowadzone, będąc zasilane w ten sposób? Już wkrótce możecie się o tym osobiście przekonać, a przy okazji wypocząć w sercu Mazur. 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału, w którym zasady są niezwykle proste.

Call Now Button