Wiosna, czyli czas fotowoltaiki w pełni

fotowoltaika wiosną

Jak co roku w okresie wiosennym, gwałtownie rośnie zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi. To ostatni dzwonek na podpisanie umowy z gwarancją montażu w okresie największych uzysków.

Chociaż instalacje fotowoltaiczne działają w cyklu rocznym i data ich założenia nie ma wpływu na całościowy wynik pracy instalacji, wiosna jest wyjątkowym okresem.

Przełom marca i kwietnia, jest dla branży fotowoltaicznej realnym „otwarciem sezonu” z 3 powodów: 1. Dobra, słoneczna pogoda powoduje, że inwestorzy ze wzmożoną aktywnością szukają rozwiązań fotowoltaicznych. W związku z powyższym firmy fotowoltaiczne otrzymują dziesiątki ofertowych zapytań dziennie. 2. Lawinowo rośnie liczba realizowanych instalacji. Naturalnie wydłuża się czas oczekiwania na montaż. 3. Od marca do października instalacje fotowoltaiczne osiągają największe uzyski.

Poniżej prezentujemy wyniki uzyskiwane przez naszych klientów.

 wykres_a

wykres_b

Jak widać najbliższe tygodnie będą (i już są) gorącym okresem dla fotowoltaiki. To kluczowy moment jeśli chodzi o inwestycję we własną elektrownię słoneczną. Szybka decyzja w sprawie instalacji fotowoltaicznej już teraz daje pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w okresie wysokich uzysków.

Jeśli zależy Ci na czasie, rozważ zgłoszenie się do firmy instalacyjnej w najbliższych dniach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Call Now Button