Takie było pierwsze półrocze 2021 roku w OZE Projekt

Za nami pierwsze pół roku 2021. Zastanawiacie się, jaki był to czas w OZE projekt? Jesteście zainteresowani zmianami, które u nas zaszły? Zobaczcie film podsumowujący minione sześć miesięcy.

W ciągu pierwszego półrocza w naszej firmie działo się naprawdę wiele. W tym czasie między innymi rozszerzyliśmy naszą ofertą. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą zlecić nam instalację klimatyzacji oraz piany PUR. Ponadto  w ostatnim czasie zostaliśmy również sponsorem głównym klubu AZS UWM Lakers Olsztyn, występującego w Lidze Futbolu Amerykańskiego. Oprócz tego wspieramy również Olsztyńską Szkółkę Triathlonu Wyderki i Projekt 28 – charytatywny bieg na 28 najwyższych szczytów polskich gór.

Od stycznia w naszej firmie zatrudniliśmy także ponad siedemdziesięciu nowych pracowników, co pozwoliło nam na jeszcze szybszy rozwój. A ten jest naprawdę imponujący. Tylko od początku roku do końca czerwca do naszej rodziny dołączyło ponad sześciuset nowych klientów. Zrealizowaliśmy również ponad 400 nowych inwestycji o łącznej mocy ponad 3 000 kWp. Nasze działania zostały docenione przez ekspertów z branży. Zostaliśmy bowiem wyróżnieni Nagrodą Najwyższej Jakości w konkursie Instalator Roku.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście!

Call Now Button