OZE Projekt – stacje ładowania pojazdów wkrótce w ofercie!

stacje ładowania pojazdów oze projekt

Stacje ładowania pojazdów już wkrótce będą tak powszechne jak klasyczne stacje benzynowe. To efekt zmian na rynku motoryzacyjnym, do którego drzwi coraz mocniej pukają samochody napędzane silnikiem elektrycznym. Już wkrótce stacje ładowania pojazdów będziesz mógł kupić w OZE Projekt.

Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, a już wkrótce magazyny energii i stacje ładowania pojazdów. OZE Projekt rozszerza ofertę swoich usług o kolejne, ekologiczne rozwiązania. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy coraz częściej pytają o tego typu rozwiązania.

Co to są stacje ładowania pojazdów?

stacje ładowania pojazdówJak sama nazwa wskazuje, stacje służą do ładowania akumulatorów w samochodach elektrycznych. Konstrukcja całego urządzenia jest niezwykle prosta. Stację podłącza się do zewnętrznej sieci energetycznej i w ten sposób pozyskuje ona prąd. Każda ze stacji wyposażona jest w gniazdo ładowania odpowiedniego typu. Najczęstszymi rodzajami wtyczek są CSS Combo 2, CHAdeMO lub Tesla Charging Conector.  Gdzie można zainstalować własną stację? Najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest garaż. Wówczas, np. na koniec dnia, wystarczy podłączyć samochód do stacji, a rano jego „bak”, którego rolę pełnią akumulatory, będzie już pełny.

 

Stacje ładowania pojazdów Olsztyn

Zastanawiasz się, gdzie możesz naładować samochód w stolicy Warmii i Mazur? Stacje ładowania pojazdów Olsztyn ma, ale nie jest ich wiele. Poza tym „tankowanie” pojazdu na parkingu czy w centrum handlowym nie dla każdego jest wygodne. Ładowarka we własnym garażu zapewne dla każdego jest o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem. Jeśli zatem jesteś zainteresowany własną stacją ładowania pojazdów, wybierz OZE Projekt. Jeśli chcesz porozmawiać z nami na ten temat, odwiedź jeden z naszych salonów sprzedaży lub skontaktuj się ze specjalistą. Jeśli jesteś z innego regionu Polski, a jesteś zainteresowany tego typu technologią, zadzwoń do doradcy w swojej okolicy. Szczegóły znajdziesz w zakładce kontakt.

Zaufaj OZE Projekt i jeździj za darmo

Czy możesz podróżować za darmo? Okazuje się, że w pewnym sensie jest to możliwe. W jaki sposób? Posiadając samochód elektryczny i własną stację ładowania istnieje pewien sposób na darmowe uzupełnianie akumulatorów. Wszystko dzięki instalacjom fotowoltaicznym. Nasza instalacja może dostarczać prąd na potrzeby całego domu oraz właśnie stacji ładowania. W ten sposób darmową energią elektryczną zasilamy nie tylko wszystkie urządzenia w domu, ale również nasz samochód.

Call Now Button