W Iławie powstaje nowy salon OZE Projekt

Ograniczniki AC i DC oze projekt

Fotowoltaika cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Zwolennicy produkcji własnej i darmowej energii elektrycznej już wkrótce będą mieli możliwość zakupu instalacji fotowoltaicznej w powstającym właśnie salonie sprzedaży. Ten będzie się mieścił w samym sercu Iławy.

Otwarcie salonu sprzedaży OZE Projekt w Iławie, to kolejny krok firmy w rozwoju brandu w regionie, w którym ma swoje korzenie. I choć OZE Projekt realizuje zadania na terenie całej północnej i centralnej Polski, to pierwszy salon powstał w Olsztynie. Teraz czas na kolejny krok i właśnie Iławę. Oddział firmy będzie mieścił się w przy ul. Jana III Sobieskiego 37a.
Pomysłodawczynią otwarcia salonu firmy jest Karolina Wojciechowska, iławianka i kierownik zespołu sprzedaży w OZE Projekt. – W naszym mieście prężnie rozwijam zespół sprzedażowy. Aktualnie są cztery osoby pracujące na terenie Iławy i okolic. Otwarcie salonu sprzedaży sprawi, że dostęp do naszych do naszych specjalistów będzie jeszcze prostszy – wyjaśnia Karolina Wojciechowska.
Więcej na ten temat można przeczytać na łamach Gazety Iławskiej.
Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w fotowoltaikę lub pompę ciepła, już wkrótce będziesz mógł odwiedzić salon sprzedaży w Iławie, przy ul. Jana III Sobieskiego 37a.
Call Now Button