Rekord! Mamy 250 realizacji!

oze projekt

Mamy przyjemność poinformować, że wykonaliśmy już ponad 250 instalacji fotowoltaicznych. Co najważniejsze w tej statystyce, ponad 250 klientów, powierzyło nam realizację swoich inwestycji w naturalne i tanie źródło energii.

Na tę liczbę inwestycji składają się przede wszystkim instalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych, jednak zdobyliśmy także cenne doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi oraz właścicielami gospodarstw rolnych. Oprócz przygotowania projektu, instalacji i uruchomienia systemów fotowoltaicznych, dodatkowo pomogliśmy naszym klientom pozyskać dofinansowania, dopilnować formalności związanych z uzyskaniem ulg termomodernizacyjnych i skorzystać z korzystnych kredytów i pożyczek. Zrealizowaliśmy instalacje fotowoltaiczne na terenie aż w 8 województw w różnych miastach, m.in. w Olsztynie, Elblągu, Ełku, Gietrzwałdzie, Gdyni, Miłomłynie, Lubawie, Mrągowie, Działdowie, Łomży i Węgorzewie.

OZE Projekt - realizacja

Przekroczenie liczby 250 zrealizowanych projektów to wielka satysfakcja dla mnie i całego zespołu. Wiemy, że oprócz korzyści ekonomicznych płynących z użytkowania systemów fotowoltaicznych, szczególną wartość dla naszych klientów mają aspekty ekologiczne. Każda instalacja to ważny krok w kierunku lepszej kondycji naszej planety. Każda pojedyncza decyzja o zmianie sposobu pozyskiwania energii daje natychmiastowy, realny wpływ na lepszą jakość otaczającego nas środowiska – nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla ich bliskich i wszystkich pokoleń – mówi Mateusz Kostrubała, dyrektor sprzedaży OZE Projekt Fotowoltaika.

Dziękujemy za zaufanie, pozytywne opinie i rekomendacje!

Call Now Button