Pompy ciepła w Warszawie: otrzymasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych

pompy ciepła warszawa

Warszawa walczy ze smogiem na różne sposoby. Dzięki dofinansowaniu przygotowanemu przez stołeczny ratusz, mieszkańcy miasta mogą otrzymać gigantyczne dofinansowanie na wymianę starego źródła ciepła. Pompa ciepła niemal za darmo? To możliwe!

Pompy ciepła Warszawa: dla kogo i po co?

Sposób działania pompy ciepła dla wielu osób jest mocno zagadkowy. Czy jest to jednak dobry wybór jeśli chodzi o źródła ciepła? Zdecydowanie tak, bo jest to naturalne oraz przede wszystkim bezkosztowe urządzenie, dzięki któremu możemy mieć ciepło w budynku oraz przygotować ciepłą wodę użytkową. Czy warto wybrać tego typu rozwiązanie? Rozmawiając z naszymi inwestorami, wszyscy zgodnie podkreślają, że była to jedna z ich najlepszych decyzji. Komfort użytkowania czy efekty pracy sprawiają, że pompa jest chętnie wybieranym źródłem ciepła. Dużym plusem pompy ciepła jest również to, że nie powodów ograniczających montaż pompy ciepła w budynkach. W związku z tym to źródło ciepła, może zamontować praktycznie każdy.

Pompy ciepła w Warszawie: czy warto?

Mazowsze to region, w którym zainteresowanie pompami ciepła jest naprawdę spore. W tego typu źródło ciepła inwestują mieszkańcy zarówno mniejszych jak i większych powiatów. W pompy ciepła inwestują również mieszkańcy Warszawy. I trudno im się dziwić, bo w ostanim czasie warszawiacy mają wyjątkowo korzystne metody finansowania. Mowa w tym przypadku o dofinansowaniu „Zlikwiduj kopciucha„, które sprawia, że stare źródło ciepła możemy wymienić na pompę ciepła za darmo. Jak to możliwe? Dzięki programowi, możemy uzyskać nawet 45 000 złotych dofinansowania. Warunek jest tylko jeden – wysokość dofinansowania nie może być wyższa niż koszt inwestycji.

Pompy ciepła w OZE Projekt

OZE Projekt to nie tylko fotowoltaika. W spółce OZE Projekt Ciepło nasi specjaliści czekają na Was. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, odpowiednio zwymiarują pompę ciepła czy przedstawią wycenę. Dostępni jesteśmy oczywiście na terenie Warszawy, ale również w innych regionach Polski. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w pompę ciepła, skontaktuj się z wybranym przez siebie oddziałem. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Call Now Button