Pompy ciepła w Olsztynie: Zapraszamy do OZE Projekt

Pompy ciepła Olsztyn oze projekt

Pompy ciepła, to jedno z najtańszych i najbardziej ekologicznych źródeł ciepła. Olsztyn lub jego okolice to miasto, w którym żyjesz i właśnie budujesz dom? A może chcesz po prostu wymienić starego kopciucha? Skontaktuj się z nami, zacznij oszczędzać i rozpocznij komfortowe życie.

Olsztyn to wyjątkowe ekologiczne miasto. Szesnastoma jeziorami w samych granicach administracyjnych, nie może się pochwalić zbyt wiele miast w Polsce. Co powiedziałbyś na to, aby przyczynić się do rozwoju czystego powietrza w stolicy Warmii i Mazur? Pierwszym krokiem ku temu może okazać się wymiana starego źródła ciepła na pompę ciepła.

Pompy ciepła Olsztyn: korzyści

Wyzlikwiduj kopciuchamiana starego źródła ciepła nie musi się wiązać jedynie ze zmianą pieca na paliwa stałe, na jego nowszą generację. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się pompa ciepła. Jakie korzyści niesie ona za sobą? Pierwszą, a jednocześnie jedną z najważniejszych jest jej niemal bezkosztowo użytkowanie. Powietrzne pompy ciepła do swojego działania wykorzystują nieograniczone źródło energii jakim jest powietrze. Dzięki zastosowanej technologii, potrafią one przekształcić je w energię cieplną wykorzystywaną do ogrzania domu. 

Co jeszcze zyskasz inwestując w pompę ciepła? Przede wszystkich niezwykły komfort użytku. Urządzenie wystarczy uruchomić, odpowiednio zaprogramować i niczym nie musisz się już martwić. Podkładanie do pieca? Będziesz mógł o tym zapomnieć, podobnie jak o przygotowywaniu opału na zimę. Pompa działa, a ty cieszysz się z ogrzewania i ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), bo ta również zostanie przygotowana przez urządzenie. Jeśli jednak dopiero planujesz budowę domu, to również warto wziąć pod uwagę tego typu źródło ciepła. Nie będziesz musiał wtedy budować kotłowni, dodatkowych pomieszczeń gospodarczych na składowanie opału oraz stawiać kominów.

Pompy ciepła Olsztyn: na czym pracujemy?

OZE Projekt wykorzystuje jedynie najwyższej klasy urządzenia. Pompy ciepła, które instalujemy pochodzą od światowej klasy producentów, takich jak: Daikin, Viessmann, Mitsubishi, Bosch czy Panasonic. Podobnie jest z osprzętem, który wykorzystywany jest podczas montażu jednostki. Podobnie jak w przypadku instalacji fotowoltaicznych, pompy ciepła montują jedynie nasze ekipy monterskie. Nie zatrudniamy podwykonawców, nie zlecamy montażu firmom zewnętrznym. Całą inwestycję realizują nasi, odpowiednio przeszkoleni monterzy, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu (Metabo, Milwaukee).

Pompa ciepła i fotowoltaika: tak działa duet doskonały

W niektórych przypadkach pompa ciepła do swojego działania potrzebuje prądu. Nie chcesz jednak płacić wyższych rachunków za energię elektryczną? W takim przypadku najlepsze okazuje się rozwiązanie kompleksowe, obejmujące instalację zarówno fotowoltaiki, jak i pompy ciepła. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przy odpowiednio zwymiarowanej instalacji, prąd będzie wykorzystywany nie tylko przez pompę ciepła, ale również przez pozostałe urządzenia elektryczne w Twoim domu. Tym samym, rachunki za prąd spadną nawet o 90 proc., a Ty będziesz cieszył się z darmowej energii elektrycznej, ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej (c.w.u.)

pompy ciepła

Co z finansowaniem na pompy ciepła?

Wiele osób, może zastanawiać się, skąd wziąć środki na tego typu rozwiązanie? Uspokajamy – istnieje naprawdę wiele możliwości na sfinansowanie całej inwestycji. Jeśli chodzi o fotowoltaikę, to w tym przypadku, możemy skorzystać z programu „Mój Prąd” i otrzymać nawet 5 000 zł dofinansowania. W przypadku pomp ciepła, istnieje program „Czyste Powietrze, z którego możemy otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych dofinansowania. Warto również podkreślić, że istnieją korzystne formy kredytu, które pozwalają zamienić nasze dotychczasowe rachunki na spłatę rat. Tym samym, już po kilku latach mamy niemal bezkosztowy dom, a zaoszczędzone pieniądze, możemy przeznaczyć na inne wydatki.

Jesteś zainteresowany inwestycją w pompę ciepła lub instalację fotowoltaiczną? Odwiedź nasz salon sprzedaży w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 32 lub zadzwoń: 89 672 40 30. Nie jesteś z Olsztyna lub okolic, a chciałbyś zainwestować w tego typu rozwiązania? Skontaktuj się z oddziałem w swoim regionie. Więcej informacji znajdziesz w zakładce kontakt.

Prześlij nam swój numer telefonu, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.

DZIĘKUJEMY ZA SKORZYSTANIE Z FORMULARZA!
W NAJBLIŻSZYM CZASIE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM

Call Now Button