Pompy ciepła w Olsztynie – której firmie warto zaufać?

pompa ciepła Olsztyn oze projekt

Olsztyn – stolica Warmii i Mazur, mieszkańcy tego miasta chętnie inwestują w pompy ciepła. Którą firmę powinieneś wybrać jeśli, chcesz zainstalować tego typu źródło ciepła? W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę.

Pompa ciepła jest doskonałym i ekonomicznym sposobem na ogrzanie domu. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób wymieniających stary piec, wybiera właśnie to źródło ciepła. Pompy ciepła coraz częściej instalowane są również w nowo budowanych domach. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją i szukasz dobrego instalatora nie zapomnij zwrócić uwagi na kilka kluczowych kwestii. Jakich dokładnie?

Pompa ciepła Olsztyn: Na co zwrócić uwagę?

zlikwiduj kopciuchaPrzy zakupie  warto zwrócić uwagę przede wszystkich na oferowany sprzęt oraz współczynniki efektywności pompy ciepła. Najlepsze firmy zajmujące się dystrybucją posiadają szeroką ofertę i sprzęt dostarczony od kilku producentów. Ważne, aby były to pompy ciepła najlepszych marek, takich jak: Daikin, Viessmann, Bosch, Mitsubishi czy Panasonic. Jeśli zależy nam na dobrym montażu, ważne żeby dystrybutor posiadał własne ekipy monterskie. Dlaczego jest to istotne? Ponieważ jest ona zawsze odpowiednio przeszkolona, najczęściej wspólnie pracuje od dłuższego czasu i przede wszystkim całość realizacji zadania kontroluje opiekun klienta.

Kolejną istotną kwestią jest nie tylko wysokiej klasy jednostka, ale również osprzęt stosowany podczas montażu pompy ciepła. Grundfos czy Lemet, to producenci podzespołów, na których pracują najlepsi instalatorzy.

Pompa Ciepła Olsztyn: Którą firmę wybrać?

Firma OZE Projekt odkąd rozszerzyła swoje usługi o sprzedaż i montaż pomp ciepła, od zawsze stawiała na najwyższy standard obsługi klienta. Monterzy w naszej firmie są odpowiednio przeszkoleni oraz posiadają niezbędne narzędzia instalacyjne. Specjaliści również prowadzą niezwykle precyzyjne kalkulacje, aby pompa ciepła była odpowiednio zwymiarowane. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu źródłem ciepła skontaktuj się z oddziałem naszej firmy w swoim regionie. Jeżeli Olsztyn jest miastem, w którym chcesz zainwestować w pompę ciepła, możesz odwiedzić salon sprzedaży OZE Projekt przy ul. Lubelskiej 32. Cały czas, możemy również spotkać się z Wami w miejscu inwestycji, dokładnie wymiarujemy pompę ciepła i przedstawimy szczegółową wycenę.

Call Now Button