Pokaż swojego elektryka!

zlot aut elektrycznych oze projekt

Już 11 sierpnia w Białymstoku odbędzie się Zlot Aut Elektrycznych. Druga edycja wydarzenia jest skierowana nie tylko do właścicieli aut elektrycznych z całej Polski, ale także miłośników elektromobilności, motoryzacji i… ekologii. Inicjatorem zlotu jest ALEX ELECTRO, partnerem wydarzenia jest OZE Projekt.

Impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach. O godzinie 10:30 uczestnicy spotkają się przed siedzibą firmy ALEX ELECTRO na ul. Przędzalnianej 8a. Stamtąd o godzinie 12:00 uroczyście wyruszą na Tor „Wschodzący Białystok”, gdzie będzie możliwość przejechania się lub obserwowania zmagań pojazdów elektromobilnych na torze wyścigowym. Parada aut elektrycznych przejedzie głównymi ulicami miasta. Z toru, o godzinie 15:00, planowany jest powrót do siedziby ALEX ELECTRO.

„Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ludzie chcą wykorzystywać fotowoltaikę do realizowania swoich pasji. Samochody elektryczne, napędzane energią ze słońca to już polska rzeczywistość. Najlepiej świadczy o tym białostocki zlot. Wśród naszych klientów są właściciele aut elektrycznych, którzy mają przydomowe stancje tankowania swoich elektryków. Stacje napędzane darmowym prądem z instalacji fotowoltaicznych” – mówi Paweł Zabielski, właściciel OZE Projekt Fotowoltaika.

Zlot będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami technologicznymi, a także nowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. OZE Projekt został patronem wydarzenia. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Informacje o zlocie będą stale aktualizowane na: https://www.facebook.com/events/1601053059998239/

zlot-agenda

Mapa zlot aut elektrycznych Bialystok

Call Now Button