Podwyżki cen prądu będą tak wysokie, że czeka nas kampania edukacyjna

Podwyżki cen prądu będą tak wysokie, że czeka nas kampania edukacyjna

Powoli przyzwyczajamy się do regularnych podwyżek cen energii. Te, które nas czekają w najbliższym czasie, mają być jednak na tyle wysokie, że szykowana jest kampania edukująca Polaków. Ma ona zawierać między innymi wyjaśnienia dotyczące powodów rosnących cen.

Kampania edukacyjna dotycząca podwyżek cen energii

Podwyżki cen energii elektrycznej wraz z początkiem nowego roku są nieuniknione. Według pojawiających się informacji mają być one na poziomie nawet kilkudziesięciu procent. Jak poinformowała Rzeczpospolita, aby oswoić Polaków z tym faktem, planowana jest kampania edukacyjna, której zleceniodawcą ma być Polski Komitet Energii Elektrycznej. – Chcemy zrobić kampanię edukacyjną, która pokaże Polakom, jak mogą się uchronić od podwyżek cen prądu, które są nieuchronne. Jak mogą zminimalizować ich skutki – powiedział w rozmowie z dziennikiem Maciej Kosc z PKEE.

Nieznana jest na razie formuła kampanii. Wiadomo jednak, że załagodzeń skutków podwyżek nie będzie proste. Na stale rosnące rachunki z zakładów energetycznych już teraz skarży się wielu Polaków, a od stycznie będą one jeszcze wyższe.

Jak uchronić się przed podwyżkami cen energii?

Czy jest możliwość, aby uniknąć podwyżek? Czy można sprawić, aby pieniądze zostały w Twoim portfelu, a nie trafiały do zakładów energetycznych? Jeśli masz już dość stale rosnących rachunków za energię elektryczną, zainwestuj w instalację fotowoltaiczną. To doskonały sposób nie tylko na obniżenie dotychczasowych rachunków, ale również na uniezależnienie się od podwyżek. Jakie jeszcze korzyści osiągasz decydując się na założenie własnej elektrowni słonecznej? Znacznie zwiększysz wartość swojej nieruchomości czy przyłożysz się do ochrony środowiska. Warto również zaznaczyć, że można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej lub inwestycyjnej.

Instalacja fotowoltaiczna z OZE Projekt

Jeśli szukasz firmy, z którą kompleksowo zrealizujesz instalację fotowoltaiczną, wybierz OZE Projekt. Jesteśmy grupą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 2 000 inwestycji. Realizując zadanie z nami, masz pewność najwyższego standardu usług. Dysponujemy piętnastoma własnymi ekipami monterskimi, a także wsparciem pracowników biurowych odpowiedzialnych między innymi za kontakt z zakładem energetycznym i pozyskiwaniem środków z dofinansowań. Kontakt z nami nie kończy się również wraz z realizacją zadania. Prowadzimy również nieustanny monitoring pracy instalacji, co sprawia, że niemal natychmiastowo może wykryć wszelkie nieprawidłowości w jej działaniu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami.

Call Now Button