OZE Projekt podbija kolejne regiony

salon sprzedaży olsztyn oze projekt

OZE Projekt nieustannie się rozwija. Z naszych usług można już skorzystać na terenie niemal całej północnej i centralnej Polski.

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy, postanowiliśmy rozszerzyć obszar naszego działania. Od niedawna, możecie spotkać się z naszymi doradcami na terenie Podlasia oraz województwa wielkopolskiego. O tym, jak szybko się rozwijamy, najlepiej świadczą liczby, które „wykręciliśmy”. Tylko w czerwcu wybudowaliśmy 104 instalacje, o łącznej mocy 569,835 kWp. Żeby zrealizować taką liczbę inwestycji, nasi monterzy pokonali łącznie 55 426 kilometrów!

Już niedługo będziemy mieli dla Was kolejną niespodziankę.  Wkrótce otwieramy zupełnie nowy salon sprzedaży. Będzie się mieścił na parterze budynku przy ul. Lubelskiej 32. Jeśli chcecie jednak odwiedzić nas już teraz, to zapraszamy Was trzy piętra wyżej 🙂 Ugościmy Was w dopiero co wyremontowanym biurze.

Żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie rozwijamy również naszą kadrę. Tylko w czerwcu zatrudniliśmy dwudziestu pięciu nowych pracowników. Jeśli chcecie dołączyć do naszej drużyny, to serdecznie Was zapraszamy. Obecnie poszukujemy partnerów biznesowych, monterów czy elektryków.

Call Now Button