Pierwsza rata za trzy miesiące!

Fotowoltaika raty oze projekt

Instalacja fotowoltaiczna to szereg korzyści. Sporo osób martwi się jednak o to, że nie będzie ich na nią stać. Dobrym rozwiązaniem, może okazać się rozłożenie inwestycji na raty. Dzięki temu spłaty instalacji, możemy nawet nie odczuć.

Jak to możliwe? Korzystne finansowanie umożliwia nam dokonanie spłaty inwestycji, przez przesunięcie środków. Załóżmy, że nasze rachunki za energię elektryczną wynoszą obecnie 300 złotych miesięcznie. Po założeniu instalacji fotowoltaicznej, będą one mniejsze nawet o 90%. Wtedy za prąd będziemy płacić jedynie 30 złotych. Dzięki temu, pozostałą część kwoty, możemy przeznaczyć na spłatę rat. W ten sposób w szybkim tempie uda nam się spłacić całą instalację, a przez kolejne lata będziemy już tylko oszczędzać. Ponadto, specjalnie dla klientów naszej firmy przygotowaliśmy specjalną ofertę przesunięcia pierwszej raty. Decydując się na instalację dziś, zaczniesz ją spłacać dopiero za trzy miesiące. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że pierwszej spłaty będziesz musiał dokonać dopiero po uruchomieniu instalacji i w momencie, gdy rachunki za energię elektryczną będą znacznie niższe od tych, które płacisz obecnie.

Dlaczego warto zaufać OZE Projekt?

Decydując się na wybór naszej firmy, masz pewność najwyższej jakości obsługi. Świadczy o tym blisko tysiąc zadowolonych klientów, którzy nam zaufali. W OZE Projekt prowadzimy kompleksowe działania, które zaczynają się już podczas pierwszego spotkania z klientem. Każda z naszych instalacji jest wymiarowana indywidualnie i montowana przez własne i wykwalifikowane ekipy monterskie. Kontakt z nami nie kończy się jednak po wykonaniu zadania. Nasi pracownicy załatwią za Ciebie wszystkie formalności w zakładzie energetycznym oraz pozyskają dofinansowanie z programu „Mój Prąd, w czym mamy stuprocentową skuteczność! Ponadto cały czas monitorujemy pracę instalacji, żeby mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Call Now Button