OZE Projekt członkiem stowarzyszenia branży fotowoltaicznej – Polska PV

SBF oze projekt

OZE Projekt będzie współpracować z największą organizacja pozarządową, promującą rozwój fotowoltaiki w naszym kraju.

Od stycznia 2019 r. OZE Projekt zacznie aktywne prace w ramach członkostwa w Stowarzyszeniu Branży Fotowoltaicznej – Polska PV. W ramach swoich zadań, firma będzie mieć wpływ m.in. na: tworzenie propozycji rozwiązań prawnych w zakresie odnawialnych źródeł energii, przygotowywanie i promocję systemu wsparcia dla elektrowni fotowoltaicznych czy opracowanie standardów w zakresie realizacji inwestycji w elektrownie fotowoltaiczne.

– Od początku istnienia, nasza firma stawiała sobie za cel edukowanie rynku i postępowanie zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi – zarówno jeśli chodzi o dobór rozwiązań, projektowanie, jak i montaż instalacji fotowoltaicznych. W związku z tym misja Stowarzyszenia od zawsze jest nam bardzo bliska – mówi Paweł Zabielski, właściciel OZE Projekt.

 SBF-logo

Członkostwo w Stowarzyszeniu pozwoli OZE Projekt kształtować pożądane rozwiązania z zakresu „zielonej energii” nie tylko regionalnie, ale także w skali kraju. Organizacja ma ważny głos w konsultacjach społecznych aktów prawnych dotyczących energetyki, tworzy opiniotwórcze raporty na temat kształtu polskiego rynku fotowoltaicznego i wytycza standardy w zakresie instalacji PV.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia znajduje się TUTAJ >>

Call Now Button