Ogrzewanie podłogowe z OZE Projekt

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę o kolejny produkt. Inwestorzy mogą zlecić nam wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania charakteryzujące się najwyższą wydajnością i ogromną trwałością. Dzięki temu, w swoich domach, możecie mieć niezwykle efektywny rodzaj ogrzewania, bez konieczności montażu tradycyjnych grzejników. Jeśli zatem jesteście zainteresowani inwestycją w ogrzewanie podłogowe, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz znajdujący się na dole strony, a wówczas to nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i chętnie pomogą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań. Przypomnijmy, że oprócz ogrzewania podłogowego, nasza firma zajmuje się również między innymi sprzedażą i montażem rekuperacji, instalacji fotowoltaicznych czy klimatyzacji.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe = komfortowe ciepło dla Twojego domu

Zalety ogrzewania podłogowego

Zalety ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe posiada wiele zalet. Jakich konkretnie? Do najważniejszych z nich należy zaliczyć przede wszystkim równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni ogrzewanego pomieszczenia. Istotną cechą jest również emitowanie ciepła, jak wskazuje nazwa, przy podłodze. W przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników nie ucieka zatem ono w górę pomieszczeń, aż do sufitu, a rozchodzi się na idealnym poziomie. Kolejną zaletą montażu ogrzewania podłogowego jest również oszczędność, na poziomie nawet 15 procent względem tradycyjnego, grzejnikowego ogrzewania. Warto również dodać, że ten rodzaj ogrzewania, doskonale współpracuje z pompą ciepła, którą również znajdziecie w naszej ofercie.

Cena ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe — cena  

Wiele osób uzasadnia swoją decyzję zakupową od kosztu całej inwestycji. Nie inaczej jest w przypadku oferowanego przez nas sposobu ogrzewania budynków. Czy można jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje ogrzewanie podłogowe? Niestety nie jest to możliwe. Dlaczego? Ponieważ wpływ na koszt całej inwestycji ma wiele czynników. Chodzi między innymi o wykorzystywane źródło ciepła, powierzchnię budynku czy materiałów użytych do budowy całego systemu. Jeśli zatem chcesz poznać konkretną kwotę, którą będziesz musiał zapłacić za realizację tego rodzaju inwestycji, konieczne jest spotkanie z naszym specjalistą. Podczas niego fachowiec z naszej firmy dokona zwymiarowania, dobierze odpowiedni sprzęt i na tej podstawie przygotuje szczegółową wycenę.

Jak wygląda montaż ogrzewania podłogowego

Jak wygląda montaż ogrzewania podłogowego?

Montaż ogrzewania podłogowego nie jest mocno skomplikowany, jeśli zostanie on odpowiednio zaplanowany. Ponadto, w przypadku nowo budowanego domu, realizacja inwestycji nie jest również inwazyjna. Jak zatem odbywa się proces instalacji ogrzewania podłogowego? W pierwszej kolejności przygotowywane jest podłoże, na którym, po jego wcześniejszym osuszeniu i wypoziomowaniu, układa się warstwę izolacji. Na niej montowana jest siatka kotwiąca. Po jej rozłożeniu, wykonywany jest najważniejszy etap, a więc montaż orurowania, które mocowane jest przy pomocy specjalnych klipsów. Następnie przeprowadzana jest próba ciśnieniowa, po której, wykonywana jest dylatacja obwodowa. Ostatnią czynnością, którą należy zrealizować, jest wylewka i ułożenie płytek lub paneli.

Ogrzewanie podłogowe w Olsztynie

Projekt ogrzewania podłogowego
OZE Projekt — przedstawiamy najlepsze rozwiązania

Jeśli jesteś zainteresowany montażem ogrzewania podłogowego w Olsztynie lub w innej miejscowości na Warmii i Mazurach – zaufaj OZE Projekt. Dowiedz się więcej o ogrzewaniu podłogowym, które oferujemy.

Prześlij nam swój numer telefonu, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.