Specjalista ds. Księgowości

GDZIE: Olsztyn

OD KIEDY: od zaraz

SZUKAMY: Specjalista ds. Księgowości

Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i piany PUR dla domów, gospodarstw rolnych i firm.
Zrealizowaliśmy już ponad tysiąc instalacji fotowoltaicznych na terenie Polski Północnej i Centralnej. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV, największej instytucji pozarządowej, zajmującej się rozwojem fotowoltaiki w Polsce. Możemy się pochwalić nagrodami branżowymi – ’Najdynamiczniej rozwijająca się firma 2018’ wg Corab, ’Dobre praktyki w dobrych rękach 2019, 2020 i 2021’ od GLOBEnergia.
Więcej o nas: www.ozeprojekt.pl FB / OZE Projekt – fotowoltaika i pompy ciepła
Zakres Obowiązków: Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dokumentów księgowych Księgowanie wyciągów bankowych Księgowanie faktur zakupowych (kosztowych i towarowych) Księgowanie środków trwałych Księgowanie WNT i importu towarów Rozliczanie kont Przygotowywanie płatności Uzgadnianie sald
Oczekujemy:
• Doświadczenie w pracy w księgowości
• Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
• Obsługa programów pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość programów FK SAGE Symfonia i RESET R2Płatnik, płatnik ZUS
• Mile widziana znajomość zagadnień rozliczeń magazynowych
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Pracę w komfortowej, przyjaznej atmosferze, stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Wyślij CV: rekrutacje@ozeprojekt.pl
Zadzwoń do nas: 880500186
Call Now Button