Specjalista ds. IT

GDZIE: Olsztyn

OD KIEDY: Od zaraz

SZUKAMY: Specjalisty ds. IT

Zakres obowiązków:

  • Konfigurowanie, wdrażanie zmian i implementacja rozbudowy systemu ERP
  • Uczestniczenie w projektowaniu i testowaniu nowych rozwiązań
  • Zdalne i bezpośrednie wsparcie użytkowników w codziennym korzystaniu z systemów
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i szkolenia managerów z zakresu obsługi systemu
  • Tworzenie raportów systemowych
  • Administrowanie kontami użytkowników.

Oczekujemy:

  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Mile widziana znajomość SQL’a na poziomie umożliwiającym tworzenie raportów
  • Znajomości języka Python i Javascript.

Jeśli nie masz stosownego doświadczenia, ale jesteś IT freakiem – odezwij się. Dla nas liczą się Twoje umiejętności, a nie doświadczenie. Szukamy dobrego człowieka, nie dobrego CV.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w rozwojowej branży – OZE i ’zielonej energii’

Czekamy na Twoje CV – APLIKUJ
Zadzwoń: 880500186

Call Now Button