Od kiedy nowy nabór wniosków w programie „Mój Prąd”? Podano datę

Mój prąd wnioski oze projekt

Jak podaje portal globenergia.pl posłanka Agnieszka Pomaska wystosowała interpelację w sprawie programów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Zwróciła się także z pytaniami dotyczącymi kolejnej edycji programu Mój Prąd. W imieniu MKiŚ odpowiedział podsekretarz stanu Adam Guibourgé-Czetwertyński.

– Uruchomienie trzeciego naboru wniosków w ramach programu priorytetowego „Mój prąd” planowane jest na dzień 01.07.2021 r.. Obecnie w Ministerstwie Klimatu i Środowiska we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej trwają prace uzgodnieniowe w zakresie dotyczącym programu priorytetowego „Mój Prąd”, w tym przewidywanej wysokości dofinansowania – informuje przedstawiciel MKiŚ z odpowiedzi z dnia 23 lutego br.

Dodaje, że wszelkie informacje szczegółowe niezbędne do ubiegania się o środki znajdą się w regulaminie naboru.

Pojawiają się pierwsze informacje dot. trzeciej edycji

Niedawno redakcja globenergia.pl informowała na swoich łamach, że na stronie NFOŚiGW pojawiła się także informacja, iż planowana data rozpoczęcia naboru wniosków do Programu Mój Prąd to 1.07.2021 r. O to, czy trzeci nabór do programu Mój Prąd faktycznie zostanie uruchomiony w lipcu 2021 r. zapytaliśmy Rzecznik NFOŚiGW – Donatę Bieniecką-Popardowską. Wskazała, że podane terminy na stronie www są orientacyjne/planowane, czyli oficjalnie NFOŚiGW będzie potwierdzać daty naboru w komunikatach przed ogłoszeniem tych naborów.

Call Now Button