FOTOWOLTAIKA Z OLSZTYNA

O nas

Oze Projekt Fotowoltaika Paweł Zabielski

Jesteśmy ekspertami z zakresu instalacji fotowoltaicznych dla domów, gospodarstw rolnych i biznesu. Służymy pomocą na każdym etapie planowania i realizacji inwestycji w zieloną energię  – od doradztwa, przez projektowanie, pośrednictwo w zdobywaniu funduszy, po montaż.

Po członkach naszego zespołu możesz się spodziewać wiedzy i doświadczenia zdobytego w pracy dla międzynarodowych koncernów elektroenergetycznych, wzbogaconego o osobiste podejście do każdej inwestycji. Jak sam się przekonasz – najpierw słuchamy, potem odpowiadamy na Twoje potrzeby.

 

Historia firmy zaczęła się… od pewnej zaczepki.
Mając dużą praktykę z zakresu odnawialnych źródeł energii, doradzałem przyjacielowi wybór paneli fotowoltaicznych do jego domu. W pewnym momencie do naszej rozmowy wtrącił się jego synek, mówiąc zadziornie: „Skoro Słońce jest darmowe dla wszystkich, to energia ze Słońca też powinna być dla każdego za darmo”.
Dziecinne proste, prawda?
Powyższe zdanie stało się dla nas inspiracją. Oferujemy ludziom dostęp do własnej, maksymalnie taniej, łatwej w uzyskaniu i naturalnej energii elektrycznej - Paweł Zabielski, właściciel firmy OZE Projekt Fotowoltaika.

 

Pracę nad każdym projektem zaczynamy od przybliżenia klientowi, w zrozumiały sposób, tematu zielonej energii. Na początku robiliśmy to dla naszych rodzin, znajomych i sąsiadów z Olsztyna. Teraz działamy na terenie całej Polski Północnej oraz na ternie województwa mazowieckiego.
Jeśli jesteś spoza naszego regionu, a interesują Cię odnawialne źródła energii, skontaktuj się z nami – odwiedzimy Cię.

 

Choć nasza firma stale się rozwija, dwie kwestie zawsze pozostaną bez zmian:
- o skomplikowanych sprawach mówimy prostym językiem,
- jesteśmy dumni z tego, co robimy, dlatego możesz na nas liczyć przed, w trakcie i po nawiązaniu z nami współpracy (wypicie kilku kaw z naszymi pracownikami jest wręcz zasadą).

 

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV:


SBF_z podpisem

 

Producenci paneli:

qcells.jpg
jasolar.jpg
sharp.jpg

Producenci falowników/inwerterów:

solar_edge.jpg
fronius.jpg
sofar_solar.jpg
sma.jpg
abb.jpg
zeversolar.png

Producent konstrukcji:

corabi.jpg

Osprzęt:

citel.png
legrand.png
jean.png