Która firma fotowoltaiczna jest najlepsza?

Najlepsza instalacja fotowoltaiczna oze projekt

W OZE Projekt najważniejsi dla nas zawsze byli, są i będą zadowoleni klienci. Celem i podstawowym warunkiem działania naszej firmy jest to, żeby osoby korzystające z naszych usług, stawały się ambasadorami marki i żeby polecały OZE Projekt kolejnym klientom. Ponad stuosobowa w pełni zaangażowana i wyspecjalizowana kadra sprawia, że nasz cel udaje nam się realizować.

Najlepsza firma fotowoltaiczna! — to opinia jednego z klientów, po wykonaniu przez nas inwestycji na dachu jego domu. I to właśnie takie hasła motywują nas do jeszcze cięższej pracy. W naszej firmie podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Nieważne jakie instalacje zakładamy, czy te najmniejsze o mocy 3-4 kWp czy te większe rzędu 45-49 kWp. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, bo jak już wspomnieliśmy, chcemy, aby każdy z nich był nasz ambasadorem. Gdyby nie opieka, którą otaczamy otaczamy każdego klienta już od pierwszego telefonu lub spotkania, takie opinie nie byłyby możliwe.

OZE Projekt – najlepsza firma fotowoltaiczna – dlaczego?

Wybór wykonawcy instalacji fotowoltaicznej nie jest prosty. Na rynku jest dostępnych wiele firm. Jak zatem wybrać tą najlepszą? Tysiące klientów, którzy zaufali OZE Projekt zwracają uwagę nie tylko na najwyższej jakości sprzęt. Inwestorzy przyglądają się również innym czynnikom, które znacznie ułatwiają przebieg inwestycji. Pierwszą z nich bez wątpienia jest posiadanie własnych ekip monterskich. Dzięki nim mamy gwarancję tego, że instalacja zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Kolejnym ułatwieniem, które wprowadziliśmy i dzięki któremu przebieg inwestycji jest mniej inwazyjny, to załatwianie przez nas wszystkich formalności. W OZE Projekt mamy niezwykle rozwiniętą strukturę biura, dzięki czemu nasi pracownicy załatwiają wszystkie formalności m.in. z zakładem energetycznym. Pomagamy również zdobyć dofinansowanie z programów rządowych. Inwestorzy chętnie podejmują współpracę z OZE Projekt również dlatego, że przemawia za nami nie tylko ogromne doświadczanie. Jesteśmy również członkami Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV, czyli największej pozarządowej organizacji, której głównym celem jest propagowanie oraz promocja rozwoju fotowoltaiki w Polsce.

Tysiące pozytywnych opinii na temat OZE Projekt

„Najlepsza firma fotowoltaiczna”, to wyjątkowa, ale oczywiście nie jedyna pozytywna opinia na temat naszej firmy. Zapoznać się z nimi można w zakładce „Realizacje i opinie„, gdzie oprócz komentarzy inwestorów, dostępne są również fotografie założonych przez nas instalacji. Przypominamy, że na naszym Facebook’u oraz na kanale YouTube dostępne są wszystkie odcinku cykli „Mówią o nas” oraz „Polecają nas”, w których klienci oceniają pracę naszych ekip monterskich. Zapraszamy do oglądania!

Call Now Button