OZE Projekt zwycięża prestiżowy konkurs

nagroda oze projekt

OZE Projekt otrzymał nagrodę dla „najdynamiczniej rozwijającej się firmy w programie CORAB partner w 2018 roku”. Firma pokonała około 400 konkurentów, których wyniki były brane pod uwagę w rankingu firmy Corab.

Firma Corab co roku tworzy ranking firm, które uzyskują najlepsze wyniki w branży fotowoltaicznej. W dniu 8.02.2019 r., podczas uroczystej gali w Radziejowicach, OZE Projekt otrzymał główną nagrodę dla „najdynamiczniej rozwijającej się firmy w programie CORAB partner w 2018 roku”. Za nami rok wytężonej pracy. Był to czas pełen wyzwań zarówno dla zespołu naszych doradców i instalatorów, a także biura, działu kontaktu z Klientami, marketingu… Wszyscy podjęliśmy trud zbudowania silnej, dobrze zarządzanej i przede wszystkim otwartej na potrzeby Klientów firmy – mówi Mateusz Kostrubała, Dyrektor ds. Klientów Kluczowych.

OZE Projekt w 2018 r. podjął się kompleksowej realizacji ponad stu instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Firma wykonywała instalacje fotowoltaiczne montowane na dachach i na gruncie, dla klientów indywidualnych, firm i gospodarstw rolnych. Pracownicy OZE Projekt spędzili ponad trzy tysiące godzin na rozmowach, spotkaniach i korespondencji z urzędami miast, gmin, Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz zakładami energetycznymi, z sukcesem wyręczając klientów na każdym etapie realizacji inwestycji.

Na początku 2018 roku, kiedy prezentowałem pracownikom cele na nowy rok, miałem pełną świadomość tego, że przed nami bardzo ambitne zadanie. Udźwignęliśmy je. Do tej pory cieszyliśmy się naszymi wynikami jedynie we własnym gronie. Tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy fotowoltaicznej, pokazuje, że wykonaliśmy solidną pracę nie tylko w skali województwa czy regionu, ale w skali całego kraju. Nagroda, którą otrzymaliśmy, będzie nas motywować do podejmowania jeszcze większego wysiłku – stwierdza Paweł Zabielski, właściciel. _____________________________

Corab jest liderem rozwiązań satelitarnych na świecie oraz największym w kraju producentem systemów mocowań paneli fotowoltaicznych. Obecnie działa w trzech branżach: fotowoltaice, satelitarnej oraz Hi-Fi.

oze-projekt-nagroda-1-02.19

oze-projekt-nagroda-2-02.19

oze-projekt-nagroda-3-02.19
Call Now Button