Mamy to! Nagroda za najlepszą jakość w rękach OZE Projekt

Instalator roku 2021 oze projekt

Nagroda za najlepszą jakość wykonanej instalacji w rękach OZE Projekt! W konkursie „Instalator Roku 2021” otrzymaliśmy najważniejsze z możliwych wyróżnień, które świadczy o tym, jak wielką wagę przykładamy do wykonywanych przez nas inwestycji.

21 maja w Gdyni, pod okiem licznych kamer odbył się konkurs „Instalator Roku 2021” organizowany przez firmę Corab. Podczas ponad 7-godzinnej rywalizacji sędziowie oceniali dokładność, poprawność, bezpieczeństwo oraz estetykę wykonanej instalacji fotowoltaicznej.

Zadaniem sześciu ekip monterskich było zamontowanie konstrukcji na dach płaski, optymalizatorów mocy, sześciu modułów Q.Cells G.8, poprowadzenie kabli z dachu i uziemienie ramy modułów.

Instalację należało wykonać jak najszybciej, ale przede wszystkim poprawnie. Sędziowie obserwowali każde działanie podjęte przez monterów, a za nawet najdrobniejsze potknięcia, doliczali czas karny, wpływający na ostateczny wynik rywalizacji.

Naszą firmę reprezentowali: Jakub Bielecki, Jakub Dawidowicz i Szymon Dzięgielewski, pokazując jak świetnie wyszkoleni są nasi wszyscy monterzy.

– To nagroda dla całego zespołu, niezwykle zdeterminowanych, zaangażowanych i pełnych pasji ludzi. Wszyscy możemy być dumni z naszej codziennej pracy – mówi prezes OZE Projekt Paweł Zabielski. – Takie chwile pokazują, że to, co robimy każdego dnia, robimy najlepiej w Polsce.

OZE Projekt stanęło również na podium zajmując trzecie miejsce. Misją „Instalatora Roku” jest edukacja, promowanie dobrych praktyk w branży fotowoltaicznej.

Call Now Button