Korzystny kredyt na wymianę źródła ciepła z Alior Bankiem i OZE Projekt

Czyste Powietrze Alior Bank

Jeśli planujesz wymianę starego źródła ciepła i chcesz skorzystać z programu czyste powietrze, mamy dla Ciebie niezwykle korzystną formę finansowania inwestycji. Dzięki naszej ścisłej współpracy z Alior Bankiem, możesz skorzystać z kredytu bez prowizji w wysokości nawet 100 000 zł!

Dofinansowanie do wymiany źródła ciepła

Czyste Powietrze to doskonały program, dzięki któremu możesz znacznie obniżyć koszta związane z wymianą źródła ciepła. Kwota dofinansowania, o które możesz się ubiegać wynosi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Aby otrzymać te środki, należy zastąpić starego kopciucha znacznie bardziej ekologicznym urządzeniem. Do tych zaliczamy między innymi pompę ciepła, która nie tylko dostarczy ciepło do Twojego domu nie zatruwając przy tym środowiska, ale również przygotuje ciepłą wodę użytkową. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem, ale zastanawiasz się jak sfinansować część inwestycji, której nie pokryje dofinansowanie, skorzystaj z oferty, którą proponujemy wspólnie z naszym partnerem Alior Bankiem.

Korzystny kredyt z Alior Bankiem

Dzięki naszej ścisłej współpracy z Alior Bankiem, możesz sfinansować inwestycję przy pomocy korzystnego kredytu bez prowizji. Oferta ta jest skierowana do każdego, kto może skorzystać z programu Czyste Powietrze, a więc do właścicieli i współwłaścicieli  domów jednorodzinnych i wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dlaczego warto skorzystać z proponowanego przez nas rozwiązania? Głównie ze względu na znakomite parametry kredytu:

  • kwota kredytu do 100 tys. zł, przy czym musi być ona wyższa niż kwota dotacji oraz minimum 95% kwoty kredytu musisz przeznaczyć na pokrycie kwalifikowanych kosztów, wymienionych w programie „Czyste Powietrze”,
  • czas kredytowania to nawet 10 lat,
  • jest to kredyt pozbawiony prowizji,
  • RRSO 7,43%.

Zainwestuj z OZE Projekt

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy urządzenia czołowych światowych marek, takich jak Daikin i Fujitsu. Ponadto dysponujemy własnymi ekipami monterskimi, a także szerokim zapleczem biurowym, dzięki któremu każdy etap inwestycji minie błyskawicznie i bez żadnych komplikacji. Postaw na jakość i zaufaj liderowi branży odnawialnych źródeł energii.

Call Now Button