Konkurs! Wygraj „Zeszyt Ogrodnika”

Każdego dnia dbamy o świat i czystą, ekologiczną przyszłość. Szukamy najlepszych rozwiązań, które pomogą naszym inwestorom żyć oszczędniej i w eko nurcie. Dlatego proponujemy naszym inwestorom technologie, które poprawiają jakość ich życia.

Tak samo Pan Grzegorz Majda z Zielonego Pogotowia dba o swój ogród i dzieli się wiedzą z miłośnikami natury. Podsuwa im ekologiczne rozwiązania, podpowiada sprawdzone działania, które sprawiają, że świat wokół staje się piękniejszy.

OZE Projekt i Zielone Pogotowie połączyła pasja do tego, co robimy, zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalizm na każdym kroku. Dlatego Pan Grzegorz korzysta już z maksymalnie taniej energii dzięki instalacji fotowoltaicznej, która pracuje już na dachu jego rancza.

Wierzymy, że i Ty kochasz świat, w którym mieszkasz, dbasz o ekologię i swój ogród. Dlatego mamy dla Ciebie aż 6 pięknych, w pełni ekologicznych ZESZYTÓW OGRODNIKA.

W ZESZYCIE OGRODNIKA, wykonanym w 100% z recyklingowanego papieru, zaplanujesz działania związane z Twoim ogrodem. Jest w nim miejsce na zapiski, notatki, kolorowe rysunki, plany działki, warzywniaka czy skalniaka. Możesz w nim stworzyć tabele siewu, nawożenia, sadzenia czy cięcia. Z ZESZYTEM OGRODNIKA Twoje działania będą w pełni zorganizowane, a z czasem stanął się niezwykłą pamiątką dokumentującą zmiany, które zajdą w Twoim ogrodzie.

Co zrobić, aby go wygrać? Odpowiedz na krótkie pytania znajdujące się w formularzu, a nasze jury wybierze aż 6 zwycięzców, którzy będą mogli tworzyć ogrodniczy świat wraz z Zeszytem Ogrodnika. Do dzieła! Nie pozostawiaj swojego ogrodu w rękach przypadku. Spraw, aby nabrał barw dzięki przemyślanym i ekologicznym działaniom. Zapraszamy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYGRAJ

 

 

regulamin -> https://ozeprojekt.pl/regulamin-konkursu-zeszyt-ogrodnika/

Call Now Button