Konkurs! Wygraj „Kalendarz Ogrodniczy”

Szukanie dobrych rozwiązań, myślenie o przyszłości, planowanie – robimy to wszystko w duchu eko i z myślą o naszej wspólnej przyszłości. Nasi inwestorzy myślą podobnie, bo czują, że prostymi i łatwo dostępnymi środkami mogą zadbać o siebie i bliskich. Mogą zadbać o swoje otoczenie.

Każdy krok, który podejmujemy ma znaczenie. Dlatego warto go zaplanować i rozpisać. Wie o tym Grzegorz Majda z Zielonego Pogotowia, który na co dzień dba o swój ogród, a od kilku miesięcy korzysta z instalacji fotowoltaicznej od OZE Projekt. Dzięki niej ma czystą i zdrową energię ze słońca, a jego rachunki zmalały o ponad 90%!

Pan Grzegorz Majda jest również autorem „Kalendarza Ogrodniczy”, który zarówno jemu, jak i każdemu miłośnikowi natury, pomaga tworzyć zdrowy i zadbany zakątek. Swój własny, piękny i zielony świat. To właśnie ten KALENDARZ może trafić właśnie do Ciebie.

W rocznym kalendarzu znajdziesz mnóstwo dobrych rad, ciekawostek, lista prac na każdy tydzień i miejsce na rozplanowanie ogrodniczych działań. To aż 530 stron podanych w bardzo wygodnej formie, która sprawdza się również w terenie. Tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na krótkie pytania, które znajdziesz w formularzu poniżej.

Planuj i działaj! Razem z OZE Projekt i Zielonym Pogotowiem.

Co zrobić, aby go wygrać? Odpowiedz na krótkie pytania znajdujące się w formularzu, a nasze jury wybierze aż 3 zwycięzców, którzy będą mogli tworzyć ogrodniczy świat wraz z Zeszytem Ogrodnika. Do dzieła! Nie pozostawiaj swojego ogrodu w rękach przypadku. Spraw, aby nabrał barw dzięki przemyślanym i ekologicznym działaniom. Zapraszamy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I WYGRAJ

 

Regulamin: https://ozeprojekt.pl/regulamin-konkursu-kalendarz-ogrodnika/

Call Now Button